"Обурливі дії": Радбез ООН закликав КНДР припинити ракетні запуски

Ядерна та ракетна програма країни є загрозою не тільки для регіону, а й для всіх країн-членів ООН. 

Позачергове засідання Ради Безпеки ООН, присвячене новому випробуванню КНДР балістичної ракети, завершилося прийняттям заяви, в якій засуджується "провокаційний" крок Пхеньяну.

Радбез в п'ятницю, 15 вересня, одноголосно зажадав від КНДР зупинити "обурливі дії", передає DW.

Зазначається, що ядерна та ракетна програма країни є загрозою не тільки для регіону, а й для всіх країн-членів ООН. Ніяких заяв про можливе введення проти влади КНДР нових санкцій зроблено не було.

Зауважимо, що12 вересня Рада безпеки Всесвітньої організації одноголосно прийняла резолюцію про введення нових санкцій проти Пхеньяну. Так, будуть введені обмеження на постачання в КНДР нафтопродуктів. Визначається також ліміт на постачання Північної Кореї сирої нафти — обсяги не повинні перевищувати показники за минулі 12 місяців. Також КНДР не зможе купувати конденсати і газоконденсатні рідини і не зможе продавати текстильну продукцію.

ВідеоДев’ятий пакет санкцій проти КНДР ухвалили у Раді безпеки ООН

Нагадаємо, 3 вересня, стало відомо, що КНДР провела шосте ядерне випробування. За інформацією Північної Кореї, вона провела успішне випробування водневої бомби. Повідомлялося, що випробуваний водневий заряд може бути поміщений на міжконтинентальну балістичну ракету. Однак, такі дії КНДР змусили світове співтовариство відреагувати.

ТСН.ua зібрав реакцію політиків і міжнародних організацій на випробування Північної Кореї.

Залиште свій коментар