Обвинувачені в підриві "Невського експреса" бойовики назвали докази сфальсифікованими

Підозрювані у підриві потяга "Невський експрес" не визнають свою провину і називають докази, зібрані слідством, сфальсифікованими.

Десять підозрюваних учасників підриву "Невського експреса", затримані в результаті спецоперації в Інгушетії, відмовилися визнавати свою провину.

Докази, зібрані слідством, бойовики назвали сфальсифікованими.

Дев'ять з десяти підозрюваних входять до тейп Кхоартой і мають прізвища Картоєви, були спецрейсом доставлені до Москви і поміщені в СІЗО "Лефортово".

Полонених бойовиків допитали про причетність до двох вибухів на Жовтневій залізниці у листопаді 2009 року. Перший з них привів до аварії поїзда "Невський експрес" і смерті 27 його пасажирів, а другий був націлений проти слідчої бригади, що прибула на місце події, на чолі з головою Слідчого комітету при прокуратурі РФ Олександром Бастрикіним.

У будинку одного з підозрюваних Зелімхана Аушева слідчі виявили компоненти вибухових пристроїв, а також мобільний телефон з припаяними до нього проводами - подібні пристрої терористи зазвичай використовують як замикач електроланцюга, що приводить в дію бомбу.

Тим не менше, Аушев як і інші підозрювані заперечує свою причетність до підриву "Невського експреса". Зібрані слідством докази бойовики назвали сфальсифікованими. При цьому, за словами їх адвокатів, підозрювані ведуть себе на допитах впевнено і навіть зухвало, призначеним захисникам не довіряють і чекають адвокатів, яких їм повинні знайти родичі.

Нагадаємо, що прокуратура РФ повідомила про розкриття підриву "Невського експреса". До нього причетна бандгрупа братів Картоєвих на чолі з Саїдом Бурятським.

Члени цієї бандгрупи, у тому числі четверо братів Картоєвих та ідеолог терористичного підпілля на Північному Кавказі Олександр Тихомиров (відомий як Саїд Бурятський), знищені 2 березня під час спецоперації в Інгушетії.

На місці перестрілки було знайдено великий арсенал, в тому числі, більше тонни вибухівки. На думку силовиків, бойовики готували великомасштабний теракт. Як заявили пізніше в ФСБ, на місці бою були знайдені речові докази, що свідчать про причетність убитих бойовиків до підриву поїзда "Невський експрес" у 2007 і 2009 роках.

Читайте також:

Підрив "Невського експреса" розкритий

ФСБ убила Саїда Бурятського – ідеолога бойовиків Чечні та Інгушетії

Суд виправдав обвинувачених у першому підриві "Невського експреса"
 

ВідеоАварія потягу "Невський експрес"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: