Обвинувачення загубило відеозапис з можливим вбивцею Політковської

Московський окружний військовий суд не може приступити до продовження процесу у справі про вбивство журналістки Ганни Політковської.

Московський окружний військовий суд не може приступити до продовження процесу у справі про вбивство журналістки Ганни Політковської у зв'язку з тим, що держзвинувачення втратило речовий доказ – відеопрезентацію.

На засіданні суду планувалося, що сторона обвинувачення продовжить представляти додаткові докази, проте на початку засідання прокурори заявили, що відеозапис зник. Московський окружний військовий суд направив запит в СКП РФ про надання копії презентації.

Варто відзначити, що на даній презентації зібрано декілька доказів: деталізація телефонних переговорів журналістки і підсудних, фотографії, схеми, карти і відеозаписи, у тому числі кадри з камери відеоспостереження, які зафіксували вхід і вихід передбачуваного вбивці з під'їзду убитої журналістки "Нової газети".

На відеозаписі, представленому суду ще восени минулого року, видно людину в бейсбольній кепці "з перекинутим через руку предметом, що нагадує плащ". Ця людина, згідно з показаним розкадровуванням, входила в під'їзд Політковської кілька разів протягом декількох днів перед вбивством журналістки, а також в день її вбивства. Представники прокуратури раніше пояснювали, що передбачуваний вбивця вийшов з машини з пасажирського сидіння в день вбивства Політковської і зайшов в під'їзд, після чого до нього увійшла Політковська. Менше ніж через півхвилини після цього передбачуваний злочинець швидким кроком вийшов з під'їзду.

"Ми не можемо знайти презентацію, а без неї не можемо представляти додаткові докази", - призналася прокурор Юлія Сафіна.

Нагадаємо, що оглядач "Нової газети" Ганна Політковська була застрелена 7 жовтня 2006 року в під'їзді будинку на Лісовій вулиці в Москві, де вона проживала. Слідство розглядає версію, пов'язану з професійною діяльністю журналістки.

Читайте також:
Повідомлення про смерть Політковської співпало з її вбивством
За вбивство Політковської заплатили 2 млн. дол.
У справі Політковської відмовились замінити суддю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: