Очевидець теракту у Владикавказі розповів, як поводився смертник

Охорона ринку, де стався теракт, розповіла про чоловіка, котрий відмовилися відкрити багажник авто, стверджуючи, що він зламаний.

Один з охоронців, що працюють на ринку у Владикавказі, Валерій Дзагкоєв розповів про події, які передували вчорашньому вибуху, який забрав життя 18 людей, включаючи смертника.

За його словами, до автомобіля Волга, в якому знаходився смертник, підійшов його напарник.

"Коли мій напарник підійшов до нього, вікно машини було прочинене, і хлопець, який знаходився там  сказав, що йому треба закупити продукти, але ми його не пропустили, тому що він не відкрив нам багажник", - розповів охоронець.

За його словами, "через одну-дві хвилини" після цього пролунав вибух. Дзагкоєв зазначив, що вже чотири роки працює на одному місці і знає всі машини, що завозять на ринок товар. Він не пам'ятає випадку, щоб хтось з водіїв відмовився відкрити багажник.

У той же час, Дзагкоєв зазначив, що терорист, який відмовився це зробити, вів себе цілком адекватно.

"Він не нервував. Був адекватним. Спокійно себе поводив. Підійшов до багажника, потім сів за кермо і поїхав", - сказав охоронець, відзначивши, що терористові було від 20 до 22 років.

Напарник Дзагкоєва Аслан Плієв, який безпосередньо спілкувався з терористом, зазначив, що двічі просив його відкрити багажник. Спочатку водій Волги, не виходячи з салону, сказав, що багажник зламаний.

"Я змусив його вийти з машини і відкрити багажник. Він витяг ключ, спробував відкрити багажник і сказав, що ключ зламався. Тепер я розумію, що він зробив це спеціально", - сказав Плієв.

Тим часом, Дзагкоєв наголосив, що смертник збирався заїхати в ту частину ринку, яка безпосередньо прилягає до розташованої поруч школи.

Нагадаємо, теракт на ринку стався вранці 9 вересня. Вибух влаштував терорист-смертник, який підірвав на ринку автомобіль "Волга", начинений, за попередніми даними, 30-40 кілограмами вибухівки. Наразі затриманий власник автомобіля, який за 20 хвилин до теракту перетнув кордон Інгушетії та Північної Осетії.

Пізніше лідер північнокавказьких бойовиків Доку Умаров заявив про свою причетність до теракту у Владикавказі. Він фактично взяв на себе відповідальність за вибух у відеозверненні.

Читайте також:

Теракт на ринку у Владикавказі

Упізнано всіх загиблих під час теракту у Владикавказі

Доку Умаров заявив про свою причетність до теракту у Владикавказі

ВідеоТеракт у Владикавказі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: