Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Очевидна криза і повна недієздатність": у Держдумі РФ накинулися з критикою на ПАРЄ

"Очевидна криза і повна недієздатність": у Держдумі РФ накинулися з критикою на ПАРЄ

Асамблея відхилила розгляд потрібної Москві доповіді.

Віце-спікер російської Держдуми Петро Толстой звинуватив Парламентську асамблею Ради Європи в недієздатності після того, як організація відхилила розгляд доповіді про повноваження національних делегацій.

"Неприйняття ПАРЄ резолюції про зміну регламенту [для захисту прав делегацій від дискримінації] означає повну недієздатність асамблеї, яка перебуває в очевидній кризі", - цитує російського парламентарія ТАСС.

На думку Толстого, відхиливши потрібну Росії доповідь, "асамблея лише посилює кризу, в якій вона перебуває, діючи на шкоду самій собі".

"Дуже шкода, що рішення не прийнято, нескінченно затягувати цей процес неможливо", - сказав віце-спікер Держдуми.

Нагадаємо, 9 жовтня Парламентська Асамблея Ради Європи відхилила доповідь щодо повноважень делегацій, слухання якого просували представники Росії. Це означає, що РФ не буде повернута в ПАРЄ наступного року – отже, українська позиція перемогла у Страсбурзі.

Відео Санкції проти Росії збережуться: ПАРЄ не стала змінювати правила організації

Тим часом у Страсбурзі вже святкують своєрідну перемогу. У битві кремлівських грошей та європейських принципів тимчасово перемогли принципи. Парламентська Асамблея Ради Європи не стали змінювати правила організації на догоду Росії. І це як мінімум означає, що санкції проти Росії збережуться. 

Санкції проти Росії збережуться: ПАРЄ не стала змінювати правила організації

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції