Очільник британської розвідки виступив із серйозним попередженням для Кремля

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він зазначив, що Росія зайняла позицію "безперервної конфронтації" із Заходом.

Голова британської служби зовнішньої розвідки застеріг від недооцінки рішучості Лондона та його союзників Кремль та усіх, хто "намагається зруйнувати уклад життя" Великої Британії.

Про це Алекс Янгер заявив у своєму другому великому виступі з моменту призначення 2014 року, передає The Guardian.

Очільник МІ-6 відзначив, що його розвідслужба зіграла ключову роль в розкритті осіб, причетних до отруєння колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля та його дочки в британському Солсбері в березні 2018 року.

На думку Янгера, Велика Британія "добре оснащена", аби відбити дії супротивників, які користуються "розмитими межами" між реальним світом і кіберпростором.

Як додає Reuters, Янгер сказав, що Росія зайняла позицію "безперервної конфронтації" із Заходом. "Ми маємо намір домогтися того, щоб Росія дійшла висновку, що, які б вигоди, на її думку, вона не отримувала від цієї діяльності, вони не варті такого ризику", - сказав він.

"Я повинен підкреслити, що, хоча російська держава і намагається дестабілізувати нас, ми не намагаємося дестабілізувати Росію. Ми не прагнемо до ескалації ", - додав Янгер.

Як повідомлялось, британська поліція опублікувала нові відео з "отруйниками" Скрипалів і фото флакона з "Новачком". Правоохоронці шукають свідків, які могли бачити російських розвідників.

Залиште свій коментар

Вибір редакції