Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Очільник Пентагону прогнозує швидке повне звільнення Іраку та Сирії від бойовиків "ІД"

Нині 95 % території в Сирії та Іраку, яка перебувала під контролем "ІД", звільнена від бойовиків.

Міністр оборони США Джеймс Меттіс переконаний, що після звільнення ключових населених пунктів в Іраку і Сирії від бойовиків "Ісламської держави", прогрес визволення решти території буде швидким.

Про це пише Укрінформ.

Нині 95 % території в Сирії та Іраку, яка перебувала під контролем "ІД", звільнена від терористичних осередків. А партнери міжнародної коаліції на місцях продовжують нарощувати оборонний потенціал.

Фотогалерея Як виглядає Ракка після звільнення. Фотограф показав жахіття війни у Сирії (32 фото)

Меттіс відзначив безпрецедентно високий рівень співпраці міжнародної коаліції з арабськими, курдськими, сунітськими й шиїтськими силами в Іраку під проводом прем'єр-міністра країни Хайдера аль-Абаді.

ВідеоКореспондент Reuters показав, як живуть люди в розбомблених будинках в Сирії

Глава Пентагону зауважив, що курдський референдум про незалежність у регіоні, який відбувся в жовтні, створив певну напругу. Але коаліція, за його словами, перебуває на шляху до розв'язання проблеми в конституційному порядку.

Нагадаємо, що операція армії Башара Асада нині триває в пустельних районах поблизу кордону з Іраком. Доля лідерів "ІД" наразі невідома. Аналітики припускають, що ісламісти в Сирії тепер можуть переховуватися та перейти до партизанської тактики одиничних атак.

Залиште свій коментар

Вибір редакції