Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Очільник Пентагону заявив, що США не втручатимуться у громадянську війну у Сирії

Нинішня адміністрація, як і попередня, чітко визначили, що роль США в Сирії – це поразка ІД.

Збройні сили США не збираються брати безпосередню участь у громадянській війні в Сирії, вони виконують свою місію щодо ліквідації ІД, але також можуть бути задіяні для реагування на те, чого прощати неможна – застосування хімічної зброї.

Про це заявив міністр оборони країни Джеймс Меттіс, - пише Укрінформ.

"Наша стратегія залишається такою, як і рік тому – привести ситуацію до миру за посередництва ООН, але водночас, продовжувати придушувати ІДІЛ, поки вона не задихнеться", - заявив глава Пентагону.

Він підкреслив, що нинішня адміністрація, як і попередня, чітко визначили, що роль США в Сирії – це поразка ІД.

ВідеоВійська Асада після хімічної атаки взяли під контроль місто Дума

Це був останній оплот сирійських повстанців. Там вже працює російська військова поліція. Дума постраждала від хімічної атаки, під час якої загинуло 70 і було поранено півтисячі мирних мешканців. Відповідальність за неї покладають не лише на сирійського президента, а й на Кремль.

Війська Асада після хімічної атаки взяли під контроль місто Дума

Фотогалерея Розширені зіниці, а з рота йде піна. У Сирії людей масово отруїли хімічною зброєю (7 фото)

"Ми не збираємося втручатися в громадянську війну (в Сирії – ред.)", - наголосив Меттіс.

Водночас він пояснив на прикладі ракетного удару минулого року по базі Асада, який не був пов'язаний з ІД, а став реакцією на застосування хімічної зброї.

"Деякі речі просто неможна прощати", - підкреслив міністр оборони США.

"Причина того, що Асад досі перебуває при владі, пояснюється прикрими російськими вето в ООН, а також присутністю (в Сирії – ред.) російських та іранських військ", - зазначив глава Пентагону.

У цьому зв'язку він підкреслив, що нинішня адміністрація США спрямована на розв'язання цієї проблеми, передусім, мирним шляхом.

"Ми прагнемо припинити цю війну в рамках Женевського процесу, через зусилля ООН, які не були реалізовані, оскільки знову Росія постійно їх блокувала", - зауважив міністр оборони США.

Нагадаємо, проурядові війська Сирії, підтримувані Росією, почали новий наступ на території Східна Гута в околицях Дамаска. Метою сирійської влади стало місто Дума. 7 квітня одразу кілька правозахисних організацій, що працюють в регіоні, в тому числі й волонтерський рух "Білі каски", заявили, що в регіоні відбулася хімічна атака.

8 квітня президент США Дональд Трамп, коментуючи останній випадок застосування хімічної зброї в Сирії, безпосередньо звинуватив президента РФ Володимира Путіна і владу Ірану в прямій підтримці "звіра Асада" і пообіцяв, що за це "доведеться заплатити велику ціну".

Росія за свого боку попередила США про "серйозні наслідки" ударів по Сирії, якщо під час цих ударів постраждають російські громадяни.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції