Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Очільник Пентагону заявив, що війна із КНДР може бути катастрофічною

Не потрібно чекати, поки КНДР отримає міжконтинентальну ракету.

Міністр оборони США Джеймс Меттіс вважає, що переростання ракетно-ядерних випробувань КНДР у бойові дії, викличе катастрофічну ситуація.

Про це заявив глава оборонного відомства США, - інформує телеканал CBC News.

"Суть у тому, що це буде катастрофічна війна, якщо вона перетвориться на бойові дії, і якщо ми не зможемо вирішити цю ситуацію дипломатичними засобами", - зазначив глава Пентагону.

Північнокорейський режим має сотні артилерійських систем і ракетних установок, здатних досягати одного з найбільш густонаселених міст на планеті – столиці Південної Кореї, Сеула. "Цей режим є загрозою для регіону, для Японії, Південної Кореї, і в разі війни вони можуть створити також небезпеку для Китаю й Росії", - продовжив Меттіс.

За його словами, з кожним ракетним запуском Пхеньян просувається вперед у своїй програмі розробок балістичних ракет.

Глава оборонного відомства США підкреслив, що Сполучені Штати "працюють з міжнародним співтовариством над розв'язанням цієї проблеми".

Водночас, він зауважив, що поведінка режиму КНДР "є прямою загрозою для Сполучених Штатів". Тому, за його словами, не потрібно чекати, поки КНДР отримає міжконтинентальну ракету.

Раніше КНДР заявила, що вона успішно випробувала ракету середньої і великої дальності. Повідомляється, що метою випробування була перевірка можливості доставки цією ракетою "великий важкої ядерної боєголовки".

Раніше говорилося про те, що США сподіваються переконати Китай ввести нові санкції відносно КНДР після останніх ракетних випробувань Пхеньяну.

До країн, які будуть підтримувати КНДР, будуть застосовувати санкції.

Нагадаємо, 21 травня КНДР провела черговий ракетний запуск.

Фотогалерея Вишколені солдати і ракета для субмарин: масштабний парад у КНДР до Дня сонця у фотографіях (15 фото)

Відео Північна Корея запустила ракету, що впала у воду поблизу Японії

Залиште свій коментар

Вибір редакції