Очищення Мексиканської затоки від нафти займе 2-3 місяці

Ліквідація наслідків катастрофи може тривати кілька місяців. За всі роботи заплатить British Petroleum.

Глава нафтової компанії British Petroleum Тоні Хейворд заявив, що компанія відчуває свою "абсолютну відповідальність" за ліквідацію наслідків витоку нафти в Мексиканській затоці в результаті вибуху на нафтовій платформі і готується до "гіршого сценарію" на випадок, якщо ліквідація наслідків аварії на нафтовій платформі потребують двох або трьох місяців.

Нагадаємо, раніше представник міжнародної організації Greenpeace заявив, що техногенну катострофу в Мексиканській затоці мможно "з повним правом назвати" нафтовим Чорнобилем ".

Через витік нафти надзвичайний стан було введено на узбережжі Флориди, а також в штаті Алабама. Аналогічне рішення ухвалила влада штату Луїзіана. Влада Луїзіани звернулася до Пентагону з проханням направити 6 тис. військовослужбовців національної гвардії для боротьби з можливим забрудненням узбережжя, до якого наближається гігантська нафтова пляма. За розпорядженням влади, видобуток нафти в Мексиканській затоці було припинено.

Нафтова пляма продовжує розростатися в розмірах. Полагодити пошкоджений механізм свердловини не вдається. За оцінками фахівців, через добу пляма дійде до узбережжя.

Читайте також:

British Petroleum оплатить всі витрати з ліквідації нафтової плями в Мексиканській затоці

Катастрофа у Мексиканській затоці стала для американців "нафтовим Чорнобилем"

Пентагон направив Національну гвардію США на боротьбу з нафтовою плямою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: