Одесою пройшли німці й червоноармійці з червоним прапором

У суботу, 9 квітня, вулицями Одеси пройшли сотні людей у формі червоноармійців, румунської армії і вермахту. Закінчився парад біля Оперного театру, де активісти підняли червоний прапор.

67-річницю визволення Одеси від німецько-румунських військ почали відзначати на день раніше. Уже в суботу, 9 квітня, вулицями міста пройшли люди у формі радянських бійців та в одязі військових вермахту.

Активісти низки патріотичних організацій та шанувальники історичних реконструкцій у формі червоноармійців, румунської армії і вермахту пройшли колонами від пам'ятника Дюку де Рішельє по Приморському бульвару до Оперного театру, де підняли Прапор Перемоги.

У параді на честь визволення Одеси брало участь близько 600 людей і 10 одиниць техніки.

Нагадаємо, 10 квітня 1944 року Червона армія визволила Одесу від німецько-румунських військ.

День визволення міста і чергову річницю Перемоги одеська влада пообіцяла відзначати з особливим розмахом. На вулицях міста вивісять червоні прапори, під якими йшли в бій солдати радянської армії.

Крім того, мер міста Олексій Костусєв неодноразово заявляв, що місто прикрасять святкові плакати з визвольною тематикою.

За кілька днів до 10 квітня соціальні плакати таки з'явилися, але замість солдатів радянської армії-визволительки на фото виявилися зображеними румунські окупанти.

Одесити побачили на фото румунів, які відпочивають на Приморському бульварі після успішної операції із захоплення чорноморського порту. Зображення неодноразово публікувалось в Інтернеті, а також друкувалось в книгах, присвячених окупації Одеси.

Читайте також:

Одеситів привітали з річницею визволення від фашистів фотографіями окупантів

Проросійські активісти підготували Львів до маршу на честь Дня Перемоги

Львів замість Дня Перемоги святкуватиме День Героїв – Бандери, Шухевича та інших

Ветерани з Криму і Донбасу поїдуть на парад 9 травня до Львова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: