Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Один із американських штатів визнав Голодомор в Україні геноцидом

Станом на сьогодні Голодомор в Україні визнали геноцидом вже у дев'яти штатах США.

Ще один американський штат приєднався до визнання Голодомору в Україні 1932-1933 рр. геноцидом проти українського народу.

Про це повідомило Посольство України в США.

Губернатор штату Массачусетс Чарльз Бейкер видав відповідну прокламацію.

"Вітаємо рішення штату Массачусетс та дякуємо народу США за солідарність та підтримку у відновленні історичної справедливості у пам'ять про мільйони жертв, які померли від свавілля режиму Сталіна", - йдеться у повідомленні.

Відео Ізраїль може визнати Голодомор 1932-33 років в Україні актом геноциду

Законопроект про визнання Голодомору 32-33-го років внесли на розгляд до ізраїльського парламенту. У Кнесеті пропонують шосте грудня визнати офіційним Днем пам’яті жертв Голодомору. Зокрема у поясненнях до документу зазначається, що ті події були спланованими радянською владою, аби нанести удар по українській нації та українській національній ідентичності. Така ініціатива ізраїльських парламентарів розгнівала Москву.

Ізраїль може визнати Голодомор 1932-33 років в Україні актом геноциду

Фотогалерея Не було кори, собак і голубиних яєць: в Україні згадали страшні події Голодомору 1932-1933 років (8 фото)

У посольстві також зазначають, що  станом на сьогодні Голодомор в Україні визнали геноцидом вже у дев'яти штатах США: Вашингтоні, Вісконсині, Іллінойсі, Массачусетсі, Мічигані, Нью-Джерсі, Нью-Йорку, Орегоні та Пенсильванії.

Нагадаємо, у Запоріжжі було знайдено будинок, де під час Голодомору померли сотні малят. Дітей звозили до нього з усього міста і вони помирали в муках зовсім поряд із ситими партійними функціонерами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції