Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Один із авторів розслідування щодо Петрова і Боширова втік із Росії

Він дізнався про підготовку йому обвинувачень та затримання.

Колишній журналіст "Центру управління розслідуваннями" (ЦУР) та співавтор розслідувань щодо встановлення справжніх імен Руслана Боширова та Олександра Петрова, яких підозрюють в отруєнні екс-шпигуна ГРУ Сергія Скрипаля, Сергій Канєв втік із Росії.

Про це повідомляє видання "Проект" з посиланням на власні джерела.

Раніше інформацію про те, що один із його співробітників втік із Росії підтвердив і сам власник ЦУР Михайло Ходорковський. За його словами, щодо одного із журналістів готувались провокації, під час яких його планувалось звинуватити у підготовці теракту проти президента Росії Володимира Путіна. Сам Канев зазначає, що його збираються звинуватити у збиранні даних щодо маршруту пересування кортежу Путіна.

Джерела видання "Проект" повідомляють, що наразі Канев перебуває в одній із країн Балтії.

Бывший журналист ЦУРа Сергей Канев был вынужден срочно покинуть Россию, рассказали "Проекту"  источник в окружении...

Опубліковано Проект. П'ятниця, 28 вересня 2018 р.

Крім цього, про можливе затримання повідомив і головний редактор видання The Insider Роман Доброхотов. За його словами, проти нього може бути відкрите кримінальне провадження за розголошення державної таємниці.

Нагадаємо, правоохоронні органи Великої Британії 5 вересня оприлюднили фото та імена осіб, підозрюваних в отруєнні російського екс-розвідника Сергія Скрипаля і його доньки Юлії у Солсбері - ними виявились Олександр Петров і Руслан Боширов.

Після цього підозрювані дали інтерв'ю російському пропагандистському виданню Russia Today. Під час розмови вони розповіли, що начебто займаються підприємництвом, а в Солсбері їздили "як туристи", аби подивитися на пам'ятки і "відірватися". 

Спільне розслідування The Bellingcat і The Insider надали підтвердження того, що підозрювані в отруєнні Скрипалів росіяни насправді - співробітники російських спецслужб. Причетність до спецслужб підтверджує низка документів, а також прямих і непрямих свідчень. Також з'ясувалось, що паспорти обох мають практично ідентичні номери.

Bellingcat знайшов у діяльності ГРУшників із Солсбері й "український слід". Вони ідентифікували справжнє ім’я одного з них – Руслан Боширов виявився полковником ГРУ, якого насправді звуть Анатолій Чепіга. Окрім цього, він воював в Україні, за що отримав звання героя Росії.

ВідеоCправжнє ім'я другого отруйника Скрипалів може стати відомо найближчим часом

Про це в інтерв'ю Бібісі заявила група розслідувачів Bellingcat, яка напередодні встановила - один з виконавців злочину не бізнесмен, а полковник ГРУ. Його прізвище не Боширов, а Чепіга. Він тричі був у Чечні. 

Cправжнє ім'я другого отруйника Скрипалів може стати відомо найближчим часом

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції