Один із головних підривників "Аль-Каїди" виявився британським шпигуном

WikiLeaks розсекретив матеріали, згідно з якими один з головних підривників "Аль-Каїди" належав до британської розвідки.

Аділь Хаді аль Джазаїр, підривник "Аль-Каїди", який несе відповідальність за організацію вибухів в християнських церквах і престижному готелі в Пакистані в 2002 році, одночасно був агентом британської розвідки.

Про це стало відомо із розсекречених WikiLeaks матеріалів.

Громадянин Алжиру, схоплений американцями в Афганістані, активно співпрацював з розвідувальними службами Великобританії і Канади, одночасно вбиваючи британських і американських громадян в Афганістані і Пакистані.

Матеріали, шо потрапили у ЗМІ підтверджують, що щонайменше 35 в'язнів тюрми в Гуантанамо вирішили приєднатися до "Аль-Каїди" під впливом проповідників, і цілком легально діяли на території Сполученого Королівства.

Варто відзначити, що під час контртерористичної операції в Чечні в 1999р. російський уряд не раз заявляв про те, що багато бойовиків, що діяли на Північному Кавказі, були завербовані до Великобританії. Офіційний Лондон відкидав всі звинувачення на свою адресу.

Читайте також:

"Аль-Каїда" закликала до війни проти Каддафі і НАТО

"Аль-Каїда" розікрала радянську зброю зі складів у Лівії

Бен Ладен роз’яснив бойовикам, кого треба вбивати

WikiLeaks повідомив, що "Аль-Каїда" майже готова до створення "брудної бомби"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: