Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Один із головних спонсорів Brexit провів 11 таємних зустрічей із послом Росії – ЗМІ

Проти Бенкса та його компанії нині триває розслідування.

Один із головних спонсорів кампанії Brexit за вихід Великої Британії зі складу Євросоюзу Аррон Бенкс провів щонайменше 11 таємних зустрічей із послом Росії Олександром Яковенком до та після референдуму.

Про це пише The Observer. Видання стверджує, що посольство направляло британському бізнесмену ще чотири запрошення, але невідомо, чи були вони прийняті.

Це вже втретє зростає кількість таємних зустрічей Бенкса з послом. 10 червня після публікацій The Sunday Times він визнав, що двічі обідав з Яковенком.

"Я ніколи в житті не бачив настільки заплутаної історії. Так, я двічі обідав з російським послом і у нас були ділові контакти. І що?", - сказав тоді Бенкс.

Видання The Sunday Times писало, що Бенкс брав участь у бізнес-схемах, пов'язаних з Росією і обговорював свій бізнес з російськими офіційними особами, зокрема з послом. The Observer зазначає, що після цього Бенкс визнав факт ще двох зустрічей. Однак тепер видання дізналося, що їх було на сім більше.

На початку листопада 2017 року виборча комісія Великої Британії, яка вивчає можливість втручання в референдум щодо виходу Великої Британії з ЄС, відкрила окреме розслідування щодо Бенкса. Його метою стало встановлення походження коштів, які бізнесмен і його фірма внесли як пожертвування до фонду, який фінансував кампанію із Brexit. Йдеться про мільйони фунтів стерлінгів, які вносила як його компанія, так і сам бізнесмен особисто. Крім того, увагу слідчих привернув і той факт, що Бенкс одружений з росіянкою Катериною Падеріною. Про це пише РБК.

Комісія повинна встановити, чи був Бенкс "справжнім джерелом" пожертвувань, зроблених від його імені, а також перевірити компанію Better for the Country, директором і головним акціонером якої є Бенкс - чи була компанія першоджерелом фінансування або всього лише посередником. Згідно із британським законодавством, для агітації за Brexit заборонялося використовувати кошти, отримані від донорів з-за меж Великої Британії та Гібралтару.

ВідеоБританці вийшли на масовий мітинг проти Brexit

Вийти не можна залишитися. Противники виходу Британії з ЄС пройшли маршем центральними вулицями Лондона – до будівлі парламенту. Марш приурочили до другої річниці так званого Brexit, коли країна проголосувала за від’єднання. Опоненти виходу Британії вимагають провести новий референдум щодо умов розлучення між королівством та ЄС. Офіційна дата від’єднання Сполученого Королівства – це 29 березня 2019 року. Але до цього часу Лондону і Брюсселю слід домовитися, якими будуть їхні економічні відносини після цього історичного кроку.

Британці вийшли на масовий мітинг проти Brexit

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції