Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Один із лідерів пенсійних протестів у Росії припинив сухе голодування у в’язниці

За час голодування його вже тричі забирали до лікарні.

Координатор російського руху "Лівий фронт" Сергій Удальцов, який був засуджений до 30 днів ув’язнення за організацію "несанкціонованих мітингів" проти пенсійної реформи, припинив сухе голодування.

Про це журналістам у середу, 5 вересня, розповіла його дружина Анастасія, передає "РИА Новости".

"Друзі, сьогодні 22 дні як Сергій Удальцов перебуває під арештом. Але є і хороші новини. Вчора в зв'язку з поганим самопочуттям і незадовільними показниками, з якими його виписали в понеділок з лікарні, він почав пити, але голодування припиняти не планує", - заявила вона.

За час голодування Удальцова тричі забирали до лікарні, також його дружина раніше повідомляла, що в нього почались галюцинації.

Сергій Удальцов був затриманий 14 серпня. За словами самого Удальцова, у відділі внутрішніх справ його ознайомили з протоколом про повторне порушення правил проведення масових заходів за незаконну акцію перед початком узгодженого мітингу 28 липня. У той же день координатор "Лівого фронту" був арештований на 30 діб.

Удальцов вважає ці звинувачення надуманими, у зв'язку з цим активіст оголосив сухе голодування на знак "протесту проти антинародної пенсійної реформи та підвищення пенсійного віку". На п'яту добу він був госпіталізований у міську клінічну лікарню з попереднім діагнозом "зневоднення".

28 липня в Москві на проспекті Сахарова відбувся узгоджений з владою мітинг проти пенсійної реформи. Головними вимогами Удальцова на мітингу були відставка уряду, припинення ухвалення закону про підвищення пенсійного віку і проведення з цього питання референдуму. Однак в поліції Удальцову повідомили, що в той день він організував інший, несанкціонований захід. На ньому він спалював портрети із зображеннями облич, "схожих на членів уряду".  

Удальцов також відомий тим, що брав участь під час наймасовіших протестів у Росії на Болотній площі в 2012 році. За це його затримали та засудили до 4,5 рока позбавлення волі. Із в’язниці він вийшов у 2017 році.

Залиште свій коментар

Вибір редакції