Один із підозрюваних у зникненні саудівського журналіста Хашоггі загинув в автокатастрофі – ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він був лейтенантом саудівських ВПС.

Лейтенант саудівських Військово-повітряних сил Саад Альбостані, який був одним із підозрюваних у справі зникнення журналіста Джамаля Хашоггі, загинув в Ер-Ріяді в автокатастрофі.

Про це повідомляє місцеве видання Yeni Şafak.

Альбостані був одним із 15 підозрюваних, які перебували у саудівському консульстві в Туреччині в той момент, коли там зник Хашоггі. Лейтенант прибув до Стамбулу 2 жовтня і ввечері того ж дня покинув країну.

За даними ЗМІ, інформації про автокатастрофу, в якій загинув Альбостані, майже немає, що свідчить про те, що його могли ліквідувати.

Нагадаємо, ще 2 жовтня 59-річний Хашоггі вирушив зі своєю нареченою до генконсульства Саудівської Аравії в Стамбулі для того, щоб забрати необхідні для майбутнього весілля документи. Його наречену в будівлю не впустили і через п'ять годин очікування їй повідомили, що Хашоггі вже пішов з консульства. Вона пізніше сказала, що не довіряє цій інформації і не знає, де зараз перебуває журналіст. 

Підкреслюється, що у журналіста були давні зв'язки з королівською родиною Саудівської Аравії, але він критично писав про нинішній уряд і спадкового принца Мухаммеда бін Салмана.

У Туреччині підозрюють, що чоловіка допитували, катували, а після цього вбили та розчленували. Для цього до Стамбула в той день прилетіло 15 співробітників саудівських спецслужб. Слідство має відповідні звукозаписи.

Відео60-річного саудівського журналіста могли вбити через критику влади на батьківщині

Поліція Туреччини 9 годин обшукувала резиденцію саудівського консула у Стамбулі. Сам консул ще до обшуків загадково втік зі Стамбула. Проти дипломата вже розпочали розслідування. День тому обшукали саудівське консульство. Зібрані докази підтверджують - саудівського журналіста катували, а потім убили. 60-річний колумніст Джамаль Хашоґджі гостро критикував чинну владу на батьківщині. 

60-річного саудівського журналіста могли вбити через критику влади на батьківщині

Залиште свій коментар

Вибір редакції