Один із спійманих у Нідерландах ГРУвців проживає за адресою військової частини Міноборони РФ – Reuters

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На цю адресу зареєстрований і автомобіль на його ім’я.

Місце проживання одного із спійманих у Нідерландах співробітника ГРУ та обвинуваченого в США у кібератаках Олексія Моренця збігається із адресою військової частини 26165 Міністерства оборони Росії.

Моренець прописаний у будинку на Комсомольському проспекті у Москві – там, де базується військова частина 26165, яка, за даними обвинувачення у США, є підрозділом ГРУ, передає Reuters.

Крім цього, згідно з базами Державної інспекції з безпеки дорожнього руху, автомобіль ВАЗ, який належить Моренцю, теж зареєстрований на адресу розташування цієї військової частини.

У цих базах також підтверджується і дата народження Моренця, яка збігається із даними із тих паспортів, які продемонстрували представники Міноборони Нідерландів стосовно чотирьох росіян, яких спіймали та видворили із країни.

Reuters намагався зателефонувати за номером військової частини 26165. Там відповіли, що частина вже давно переїхала. Потім журналісти зателефонували за іншим номером іншої військової частини, яка зареєстрована за тією ж адресою на Комсомольському проспекті – там зазначили, що жодної інформації їм отримати не вдасться.

Нагадаємо, 4 жовтня представники Нідерландів та Великої Британії повідомили про розкриття масштабної кібероперації офіцерів ГРУ Росії проти Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ), яку ті намагались здійснити у квітні 2018 року. Там на брифінгу вони також розповіли про діяльність російських шпигунів і в багатьох інших країнах.

Після цього відбувся ще один брифінг – цього разу в США. Там влада висунула офіційні звинувачення семи росіянам, яких вважають співробітниками ГРУ РФ та винними у кібератаках. Серед них були й ті четверо, яких напередодні спіймали у Нідерландах.

ВідеоДані понад трьох сотень співробітників ГРУ знайшли у відкритому доступі

Шпигунський провал. Розслідувачі Bellingcat та журналісти видання The Іnsider у базі російського ДАІ знайшли дані понад трьох сотень співробітників ГРУ. У всіх машини зареєстровані на адресу скандальної військової частини, що пов’язана із хакерськими атаками. 

Дані понад трьох сотень співробітників ГРУ знайшли у відкритому доступі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції