Один з лідерів "Аль-Каїди" закликав жінок ігнорувати заборону на носіння хусток

Друга людина в "Аль-Каїді" Айман аль-Завахірі закалика мусульманських жінок будь-якими способами обходити і порушувати прийняту у Франції заборону на носіння хусток.

Один з лідерів міжнародної терористичної організації "Аль-Каїда" Айман аль-Завахірі засудив схвалену у Франції заборону на носіння в громадських місцях предметів одягу, які повністю закривають обличчя.

У поширеному аудіозверненні друга людина в ієрархії "Аль-Каїди" назвала заборону "актом війни" і закликала мусульманських жінок будь-якими способами обходити і порушувати прийняту у Франції заборону.

"Сестри мої, залишайтеся вірні хіджаб, навіть якщо це буде коштувати вам грошей, освіти чи кар'єри", - йдеться у зверненні аль-Завахірі.

13 липня нижня палата французького парламенту проголосувала на користь заборони на носіння жінками паранджі і нікабу - традиційних елементів мусульманського одягу, що закриває обличчя. Закон зможе вступити в силу після схвалення в Сенаті. Примітно, що згаданий Завахірі хіджаб в список заборонених у Франції предметів туалету не входить, оскільки залишає обличчя відкритим.

Проекти заборон на носіння традиційного одягу, включаючи хустки, які залишають обличчя відкритим, обговорюються і в інших європейських країнах, зокрема, в Бельгії і в Іспанії. В останні місяці заборони, що обмежують носіння хусток жіночих і покривал були прийняті також у Сирії та Туреччині.

Читайте також:

Французькі мусульманки шукають альтернативу паранджі

Європейці виступили за заборону паранджі

Уряд Франції підтримав заборону на носіння паранджі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: