Один з "лондонських терористів" працював волонтером у клубі з гімнастики для дітей - ЗМІ

ЗМІ оприлюднили світлину Юсефа Загбі, знайдену на сайті клубу з гімнастики Catleaps у східному Лондоні.

Один з "лондонських терористів" працював у дитячому гімнастичному клубі за кілька місяців до скоєння теракту. Про це повідомляє Mirror.

ЗМІ оприлюднили світлину Юсефа Загбі, де він усміхається, сидячи поруч з дітьми. Фото було розміщене на сайті клубу з гімнастики Catleaps у східному Лондоні.

Виявилося, що клуб не довідувався про минуле Загбі, оскільки він працював там на волонтерській основі. Він влаштувався працювати до клубу з гімнастики у грудні 2016 року, утім у лютому раптово залишив роботу.

У клубі Загбі охарактеризували як спокійну та врівноважену людину, утім зазначили, що тепер їм не по собі, думаючи, що цей чоловік планував теракт, бавлячись із дітьми.

Нагадаємо, увечері 3 червня в Лондоні фургон наїхав на пішоходів на Лондонському мосту, з нього вийшли люди і почали нападати на перехожих із холодною зброєю. Поліція оголосила, що розслідує подію як теракт.

У результаті теракту загинули семеро осіб, троє нападників ліквідовані. У лікарні Лондона доставлені щонайменше 48 постраждалих, дехто з них перебувають у критичному стані. Українців серед жертв та постраждалих немає.

На нападників, йдеться в заяві поліції, були надіті муляжі "поясів шахідів", які не містили вибухівку. Відповідальність за теракт взяла "Ісламська держава".

Виконавці останніх терактів в Європі, інфографіка
ТСН.ua

ВідеоОдного з лондонських терористів підозрювали в зв'язках з ІДІЛ до теракту

Залиште свій коментар