Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Один з найактивніших вулканів Японії вивергнув попіл на висоту понад кілометр

Це не перше виверження Сакурадзіми цього місяця.

На одному з найактивніших вулканів Японії Сакурадзіма у ніч проти 16 вересня сталося сильне виверження, внаслідок якого стовп попелу піднявся на висоту понад кілометр.

Згідно з токійським Консультативним центром з вулканічного попелу, шлейф попелу розтягнувся на 4 000 м над морем. 

Відео і фото виверження Сакурадзіми публікують численні користувачі соцмереж.

Вулканічний попіл постійно спостерігається на супутникових знімках, повідомляє The Watchers.

Це не перше виверження Сакурадзіми цього місяця. 3 вересня один з трьох кратерів вулкану Мінамі-даке вивергнув попіл, який піднявся на висоту 1,9 км. З 6 по 9 вересня було зафіксовано ще кілька невеликих вивержень.

Нагадаємо, на острові Сицилія 24 грудня 2018 року, відбулося виверження вулкана Етна. З найвищого і найбільш активного вулкана Європи почав виходити дим і величезна кількість попелу. Перед цим під горою зафіксували ланцюг із близько 130 підземних поштовхів. Через виверження довелося вимушено припинити роботу аеропорту міста Катанія. Вулкан Етна, який сягає 3 тисяч 300 метрів у висоту, може викидати попіл, дим і пил кілька разів на рік. Востаннє потужне виверження відбулося 1992 року. 

Відео На Сицилії активізувався один із найпотужніших вулканів Європи Етна

З кратера і в день, і вночі фонтанує лава та ще й пихкає хмарами попелу на кілька кілометрів. Через ці викиди навіть довелося призупинити роботу двох летовищ. Утім, сицилійські урядовці евакуювати населення не поспішають, кажуть, що людським поселенням Етна не загрожує. Заборонено тільки наближатися до небезпечного вулкана.  

На Сицилії активізувався один із найпотужніших вулканів Європи Етна

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції