Один з найдавніших монастирів РПЦ звинуватили у катуваннях дітей

Колишні вихованці Свято-Боголюбського монастиря розповіли, що над ними жорстоко знущалися. Із кімнати вихователів регулярно доносився дитячий плач.

Знаменитий Свято-Боголюбський монастир у Володимирській області РФ, який давно вважається оплотом так званих "ревнителів чистого православ'я", звинуватили у знущаннях на дітьми.

Троє колишніх вихованців монастиря, які втекли з нього, розповіли, що їх жорстоко били, позбавляли їжі і сну. За словами підлітків, через щонайменшу провину їх "виховували" ременем, а деяких в покарання змушували виконувати по 300 і навіть по 500 поклонів.

Це підтвердила і мати однієї з вихованок. За її словами, із кімнати вихователів регулярно доносився дитячий плач, у багатьох хлопців сліди від побоїв на руках і спині.

Крім цього, діти з раннього ранку і до пізнього вечора були змушені працювати в полях. А одна з дівчат розповіла, що якось її змусили з'їсти повну кружку солі, позбавляли їжі та сну за найменшу провину.

Зараз підлітки зуміли вибратися з монастиря і попросили захисту у Єпархіальній школі-пансіоні Суздаля. Вони кажуть, що не хочуть повертатися в монастир, бо бояться за своє життя. Тоді 16-річна вихованка Валентина Перова звинуватила начальство закладу в жорстокому поводженні з дітьми, і навіть написала листа про знущання президентові Дмитру Мєдвєдєву, патріарху Кирилу і генеральному прокурору.

Але за результатами перевірки прокуратури у діяльності монастиря і його притулку жодних порушень тоді знайдено не було, справу не порушили.

Читайте також:

Міністр оборони Росії матюками наказав знести церкву

У Росії звільнятимуть невінчаних працівників, щоб Бог дарував дощі

Батьки-американці катували прийомних дітей з Росії цвяхами

Блогери: Путін віддав дружину до монастиря

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: