Один з обвинувачених у захопленні Arctic Sea визнав провину

Підсудний по справі захоплення Arctic Sea визнав себе винним у захопленні цього суховантажу.

Загарбники Arctic Sea
AFP
Загарбники Arctic Sea
Уродженець Талліна росіянин Андрій Луньов, обвинувачений у справі про захоплення суховантажу Arctic Sea, повністю визнав свою провину і розкаявся в скоєному.

Засідання Мосміськсуду у цій справі відбулося в середу, 5 травня. Луньов також клопотав про розгляд справи в особливому порядку. Суд клопотання адвокатів обвинуваченого задовольнив. Оголошення вироку призначено на 7 травня.

Тим часом адвокат іншого обвинуваченого росіянина - Дмитра Бартенєва - заявив, що не має інформації про виділення справи Луньова в окреме провадження. За словами адвоката Костянтина Барановського, він не поінформований, що в Мосміськсуді відбулися слухання.

Всього, нагадаємо, в якості обвинувачуваних у справі про захопленню судна проходять вісім осіб: громадянин Естонії Євген Миронов, росіяни Дмитро Бартенєв та Андрій Луньов, громадянин Латвії Віталій Лепін, а також не мають громадянства Олексій Булеєв, Ігор Борисов, Дмитро Савін та Олексій Андрюшин) . Сімом інкримінується піратство і викрадення людини, одному - організація злочину.

Таємниче зникнення Arctic Sea, що йшов з Фінляндії до Алжиру з вантажем деревини, відбулося влітку 2009 року. Пізніше суховантаж був виявлений близько Островів Зеленого Мису: на судні знаходилися ймовірні пірати, які були знешкоджені моряками російського військового корабля.

Обставини захоплення суховантажу, а також підвищений інтерес до нього з боку бандитів викликали сумніви у ЗМІ стосовно того, що насправді знаходилося на судні. Висловлювалися припущення, що  Arctic Sea перевозив не ліс, а наркотики або зброю, навіть зенітно-ракетні комплекси С-300 або ядерні. Жодна з цих версій, однак, так і не знайшла підтвердження.

Читайте також:

Суховантаж Arctic Sea заарештовано

Загарбникам Arctic Sea висунули звинувачення

Обвинувачені у захопленні Arctic Sea переклали провину на капітана

ЗМІ пов'язали загадкове зникнення ізраїльського прем'єра з історією Arctic Sea

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: