Один з оплотів Каддафі погодився здатися повстанцям

Повстанці домовилися з прихильниками Каддафі про здачу оплоту Каддафі - міста Бені-Валід.

Представники збройних формувань лівійської Перехідної національної ради (ПНР) домовилися з прихильниками поваленого лідера лівійської Джамахірії Муаммара Каддафі, які охороняли місто Бені-Валід, про здачу міста.

За попередніми даними, сили ПНР можуть без пострілів увійти в місто вже у вівторок, 6 вересня.

Перехідна рада раніше, 3 вересня, продовжила на тиждень термін ультиматуму, щоб уникнути кровопролиття і руйнувань, і почала вести переговори з військовими Каддафі.

ПНР заявила, що ультиматум буде діяти до 10 вересня, після чого революційні сили підуть у наступ. До закінчення цього терміну міста, де присутні сили Каддафі, залишаться в оточенні.

Згідно з ультиматумом, війська Каддафі, що зміцнилися в низці міст, повинні скласти зброю, а "міста, які поки не визначилися зі своєю позицією, - перейти на бік революції".

Між тим, в ніч на 6 вересня велика колона броньованих автомашин з Лівії прибула в місто Агадез у центральній частині Нігера. Разом з технікою в сусідню країну перебралися офіцери лівійської армії, з підрозділів, раніше дислокованих на півдні Лівії.

За деякими даними, до колони приєдналися Муаммар Каддафі та його син Сейф аль-Іслам. Таким чином, як припускають ЗМІ, полковник і його син хочуть потрапити в Буркіна-Фасо, що межує з Нігером, влада якої неодноразово пропонувала лідерові лівійської Джамахірії та його родині притулок.

Читайте також:

Командир "бригад безпеки" Каддафі втік з Лівії

Лівійські повстанці ведуть переговори із старійшинами міста, де ховається Каддафі

Національна перехідна рада Лівії з'ясувала, де перебуває Каддафі

Алжир відмовив Каддафі у наданні притулку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: