Один з підозрюваних у теракті в Парижі нібито здався владі

Дата публікації
Один з підозрюваних у теракті в Парижі нібито здався владі

За даними ЗМІ, один із підозрюваних у теракті здався. / Getty Images

Подробиць операції на часі невідомо.

Наймолодший з трьох підозрюваних в атаці на редакцію журналу Charlie Hebdo здався владі. Про це повідомляє AFP з посиланням на джерело. Інших подробиць агентство не наводить.

Раніше стало відомо, що в ході обшуків в Шарлевілле був затриманий один чоловік. Британська Mirror з посиланням на французький телеканал Itele передає, що це родич одного з підозрюваних. Тим часом інша контртерористична операція пройшла в Реймсі.

Mirror також опублікувала фотографії двох підозрюваних та їхні персональні дані. Фотографії також поширила й поліція Франції.

Декількома годинами раніше NBC News з посиланням на анонімні джерела передало, що всі двоє підозрюваних затримані, один убитий. Однак ця інформація не підтвердилася французькою поліцією.

Вранці 7 січня троє невідомих напали на офіс видання Charlie Hebdoу центрі Парижа. За останніми даними, жертвами стали 12 людей: двоє поліцейських і 10 співробітників журналу, в тому числі головний редактор.

Ще декілька людей знаходяться в критичному стані. Президент Франції Франсуа Олланд особисто побував на місці події і назвав напад на редакцію терористичним актом.

Charlie Hebdo часто публікувала антирелігійні карикатури. Передбачається, що це і стало причиною теракту: за словами очевидців, нападники на редакцію кричали: "Помста за пророка здійсниться".

Пізніше тисячі людей вийшли на вулиці в різних містах світу в пам'ять про жертв атаки на Charlie Hebdo. Повідомляється, що стихійні мітинги зібрали загалом понад 100 тисяч людей тільки у Франції.

Наступна публікація