Один з "приморських партизан" спробував втекти

У Владивостоці під час доправлення одного з "приморських партизан" для медичної експертизи намагався втекти від конвою.

Один з так званих "приморських партизан" зробив спробу втечі.

2 серпня обвинуваченого Олександра Ковтуна доставили до біологічного відділення бюро судово-медичної експертизи на вулиці Пологій у Владивостоці. Конвойні дозволили Ковтуну, якого закували в наручники, першим вийти з машини. Скориставшись цим, молодий чоловік побіг, проте через 100 метрів його наздогнали і затримали.

Не виключено, що конвойні будуть покарані за свою неуважність. За інструкцією Ковтун повинен був бути прикутий наручниками до одного з супроводжуючих. Однак конвойні просто скували йому руки.

Олександр Ковтун, а також Роман Савченко, Максим Кирилов та Володимир Ілютіков були затримані в результаті спецоперації в червні 2010 року. Ще двоє членів банди, Андрій Сухорада та Олександр Солодких, в ході операції загинули. За офіційною версією, вони застрелилися. 2 серпня був затриманий ще один підозрюваний у подільник "партизан" - Олексій Нікітін.

Спочатку бандитів підозрювали у ряді нападів на приморських міліціонерів. Передбачалося, що "партизани" здійснюють напади з ідеологічних мотивів. Проте пізніше їм пред'явили звинувачення в багатьох інших злочинах, у тому числі у вбивствах цивільних осіб. Було оголошено, що насправді злочинці діяли виключно заради особистої вигоди.

Обвинувачені стверджують, що слідчі роблять на них тиск. Проте перевірка, проведена у зв'язку з цими заявами, доказів насильства не знайшла.

Читайте також:

"Приморським партизанам" висунули нові звинувачення

Приморських "партизан" катують у в'язниці

Останній "приморський партизан" здався міліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: