Болгарська партія використала у своїй агітації кадри серіалу "Слуга народа". ЦВК зобов’язала її видалити відео

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У "Кварталі" повідомили, що дозволу на використання їхнього продукту не давали.

Болгарська партія "Відродження" ("Вазраждане") під час передвиборчої агітації до Європарламенту використала кадри із серіалу "Слуга народа", на яких головний герой, якого грає президент України Володимир Зеленський, "розстрілює" депутатів парламенту.

Про це пише "Радіо Свобода".

Відео було поширене 22 травня на сторінці партії у Facebook. Після кадрів із серіалу з’являвся напис: "Відродження" - лише ми можемо".

"За допомогою цього відео ми говоримо, що в Болгарії є засоби інформації, подібні до Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода, які працюють на знищення болгарської держави", – розповів очільник партії Костадін Костадінов болгарській службі видання.

Водночас, відео викликало широкий резонанс серед населення та змусило відреагувати і ЦВК. Там постановили видалити відео і більше не поширювати, оскільки така реклама може спонукати людей до насильства.

Продюсери серіалу "Слуга народа" також зазначили, що не давали дозволу на використання кадрів, а тому такі відеоролики цілком можуть бути порушенням авторських прав.

Болгарська партія "Відродження" була заснована 2014 року і є відкрито проросійською. Вона активно виступає за вихід країни з ЄС та НАТО та дружні стосунки з Росією. На минулих парламентських виборах вона отримала близько 1% голосів.

ВідеоЗеленський прокоментував ймовірну заборону серіалу "Слуга народу 3"

Сьогодні стало відомо, що люди з орбіти президента Порошенка намагаються заборонити третю частину серіалу із Володимиром Зеленським в ролі президента Голобородька. В Мережу виклали листування депутата із БПП Олександра Черненка із чиновником з адміністрації президента, де вони жваво обговорюють методи як цього досягти. 

Зеленський прокоментував ймовірну заборону серіалу "Слуга народу 3"

Залиште свій коментар

Вибір редакції