Одним з королів Уганди став 18-річний юнак

Ойо Ньімба являється правителем із трьох рочків, тому зараз не сумнівається, що впорається із титулом.

Ойо Ньімба
AFP
Коронація Ойо Ньімба
Королем західної частини Уганди став 18-річний Ойо Ньімба. За допомогою регентів він правив з трирічного віку, коли помер його батько.

Тепер, з досягненням повноліття, він став повновладним монархом над двома мільйонами людей. Зараз Ойо-учень старшої школи.

На церемонії коронації його піддані піднесли йому спис, як символ влади, тоді як мати нового короля подарувала йому Mercedes Benz.

"Повноліття-величезна відповідальність, - заявив Ойо, - але мене підтримують моя мати, моя сестра і мій народ, так що я знаю, що робити".

Раніше повідомлялося, що американець Чарльз Уеслі Мумбере, який довгі роки працював санітаром у Меріленді і Пенсільванії, був коронований в Уганді. Ніхто з колег Мумбере "навіть не підозрював, що у віці 13 років він успадкував королівський титул на далекій батьківщині в Африці".

Про своє походження Мумбере почав говорити тільки влітку 2009 р., коли вирішив повернутися на історичну батьківщину - до угандійського королівства Рвензуруру.

Нагадаємо, президент Уганди Йовері Мусевені почав відновлювати традиційні королівства всередині країни, заборонені його попередником в 1967 році, за умови, що їх лідери не будуть втручатися в політику.

Читайте також:

В Уганді згоріла гробниця королів

Британський мільйонер відмовився від свого багатсва на користь бідних з Уганди

Американський санітар став королем Уганди

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: