Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Однокурсник Путіна отримав п'яту частину одного з найбільших нафтопереробних заводів РФ

Єгоров став співвласником НПЗ в 2015 році.

Однокурсник президента Російської Федерації Микола Єгоров виявився власником 20% Антипинського НПЗ.

Як пише РБК, про це розповів основний власник підприємства Дмитро Мазуров. За його словами, Єгоров став співвласником НПЗ 2015 року, реалізувавши опціон.

Ще один опціон на 25% — у члена правління Союзу біатлоністів Росії Володимира Калашникова, каже Мазур. Вони з Єгоровим видали позики при створенні НПЗ, які і були конвертовані в опціони, пояснив підприємець. Свій опціон на 25% НПЗ Калашников може реалізувати "в травні-червні".

Микола Єгоров відомий як однокурсник Володимира Путіна і впливовий юрист. Він співвласник одного з найбільших російських адвокатських бюро "Єгоров, Пугінський, Афанасьєв і партнери".

Виходець із Ханти-Мансійська Володимир Калашников товаришує з мером Москви Сергієм Собяніним. Вони були знайомі ще з 1990-х років.

Раніше повідомлялося, що музикант і друг Путіна виявився власником офшорної імперії. Повідомляється, що комерційний банк "Росія" використовувався в потенційній схемі з відмиванням коштів, до якої мога бути залучена низка близьких знайомих президента РФ Володимира Путіна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції