Одному із заблокованих чилійських шахтарів показали народження його дочки

Один з 33 заблокованих в чилійській шахті гірників Аріель Тікона отримав радісну звістку з поверхні землі - у нього народилася дочка.

У Чилі в одного з шахтарів, який вже 40 днів знаходиться під землею на глибині 700 метрів, народилася дитина. Дівчинку назвали Надія.

Аріель Тікона і його дружина Елізабет Сеговії спочатку планували назвати дочку Кароліною, але після пригоди і відвідування табору, в якому живуть родичі заблокованих під землею шахтарів, жінка вирішила змінити ім'я на Есперанза, що в перекладі з іспанської означає "Надія".

Елізабет зізналася журналістам, що страшно нервувала, коли відправлялася в операційну, де їй повинні були зробити кесарів розтин. Так як ще до того, як 5 серпня обрушилася шахта, Аріель обіцяв дружині, що обов'язково буде присутній при пологах.

Але як тільки до нього дійшли відомості про те, що на рятувальні роботи може піти кілька місяців, він передав своїй дружині, повідомлення з проханням записати народження дівчинки на відео. Родичі шахтаря зробили запис народження і передали диск батькові.

Нагадаємо, що 33 шахтаря виявилися заблокованими в шахті Сан-Хосе на глибині 700 метрів після аварії 5 серпня. 17 серпня вони були виявлені. Замурованим гірникам провели електрику, передають воду, їжу, ліки і листи від родичів. Шахтарям забезпечують психологічну допомогу. Після того як в шахті була покращена система вентиляції, гірникам дозволили курити. Очікується, що операція з порятунку займе декілька місяців.

Читайте також:

У Чилі затримуються роботи з порятунку 33 гірників

Замурованим чилійським шахтарям провели електрику

Замурованим чилійським шахтарям дозволили курити

Чилійським шахтарям, які вже місяць під землею, показали футбольний матч між Україною та Чилі

ВідеоОдному із заблокованих чилійських шахтарів показали народження його дочки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: