Однопартійці оголосили Жириновського "ворогом народу"

Проти лідера Ліберально-демократичної партії Росії Володимира Жириновського повстали однопартійці, звинувативши його у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі.

Відділення ЛДПР у Липіцьку в Росії розповсюдило в Інтернеті відкритий лист, у якому лідера партії Володимира Жириновського називають "рупором антиросійських сил" і "ворогом народу".

Однопартійці також засудили Жириновського за антикавказські висловлювання. "Він на всю Росію робить шовіністичні заяви, що провокують міжнаціональну ворожнечу і ненависть. Жириновський - рупор антиросійських сил, які готують країну до розчленування, відділення Кавказу від Росії, до братовбивчої війни", - пишуть у посланні липецькі ліберал-демократи.

Мова йде про виступ Жириновського у телевізійному ефірі на тему міжнаціональних відносин. Зокрема, він назвав Кавказ головною проблемою Росії, а конкретно виділив три республіки - Дагестан, Чечню та Інгушетію. Після цього кавказькі регіони в масовому порядку стали вимагати відставки Жириновського з поста віце-спікера Держдуми, а чеченці навіть заявили про необхідність заборони ЛДПР на території Росії.

Лист завершується погрозою вийти із партії: "Ми, дієздатні активісти, що залишилися, залишаємо партію в знак солідарності з народами Кавказу та іншими національностями нашої Батьківщини. Жириновський готує Росію до катастрофи. Жириновський - провокатор. І тільки сліпий не бачить цього!"

Заступник голови ЛДПР у Держдумі Сергій Іванов пояснив появу цього послання "внутрішніми чварами" в липецькому відділенні. За його словами, ліпчани вирішили скористатися скандалом з антикавказькими висловлюваннями Жириновського для того, щоб винести свій конфлікт на федеральний рівень.

Читайте також:

Парламент Чечні вимагає вигнати Жириновського з Думи

Жириновський: Ходорковський може вийти вже в 2012 році

Жириновський зізнався, що в дитинстві до нього чіплялися педофіли

Кадиров: хто розділяє українців та росіян - ворог наших народів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: