Одну з "російських шпигунок" випустили під заставу

Відому міжнародну журналістку Вікі Пелаез, яка стала однією з фігуранток "шпигунського скандалу" між Росією та США, випустили з в'язниці під заставу.

Одну з фігуранток "шпигунського скандалу", який розгорівся між США та Росією, Вікі Пелаез, випустили з в'язниці під заставу розміром у 250 тисяч доларів.

Пелаез відправиться під домашній арешт під електронним наглядом. Їй також необхідно висунути трьох поручителів. З технічних причин (в США настає довгий вікенд з нагоди Дня Незалежності) вона може потрапити додому не раніше 6 липня.

Пелаез - найбільша публічна фігура серед усіх підозрюваних у шпигунстві, оскільки є відомою міжнародною журналісткою, що критикує Білий дім з питань імміграційної політики, прав ув'язнених, відносин з Кубою та Ізраїлем. До того, як емігрувати до США, вона була видним телерепортером на батьківщині в Перу. У Нью-Йорку працювала на іспаномовну газету El Diario La Prensa.

Троє інших заарештованих, яких судили в цей день у Нью-Йорку, - Синтія і Річард Мерфі, а також чоловік Вікі Хуан Лазаро - залишаються у в'язниці, прилеглої до будівлі окружного суду.

Представник звинувачення заявив, що буде оскаржувати рішення суду про домашній арешт Пелаез. Він наполягав на тому, що всі підозрювані повинні залишатися за ґратами, посилаючись на втечу ще одного фігуранта "шпигунського скандалу" Крістофера Метсоса, заарештованого на Кіпрі та випущеного під заставу.

"Всі вони розчиняться, ледве закривши за собою двері будівлі суду, як Метсос. Він зник у перші 24 години, після того, як його випустили під заставу. Де він? Ми не знаємо!", - емоційно кричав до судді обвинувач, викликавши, однак, сміх у залі.

Нагадаємо, що американська влада затримала 10 осіб, які, за повідомленням міністерства юстиції США, були таємними агентами російської розвідки і працювали під неофіційним прикриттям.

Один з фігурантів "шпигунського скандалу" - Хуан Ласаро - зізнався, що працював на російську розвідку. За заявами влади, Ласаро розповів слідчим про деталі розвідувальної операції, яку можливі шпигуни проводили на території США.

Ще один передбачуваний член групи - Крістофер Метсос - був узятий під варту на Кіпрі 29 червня. Метсос був відпущений під заставу, однак 30 червня правоохоронні органи Кіпру оголосили, що він втік.

Читайте також:

Фігурант "шпигунського скандалу" зізнався у співпраці з Росією

"Російські шпигуни" у США полювали на Гіларі Клінтон

До шпигунського скандалу США та Росії долучилася Британія

Путін: шпигунський скандал не вплине на відносини Росії та США

ВідеоОдну з "російських шпигунок" випустили під заставу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: