Одразу три дози вакцини: ситуація з коронавірусом в Ізраїлі погіршується щодня

Автор
Оксана РудаОксана Руда
Дата публікації
Перегляди
2383
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Одразу три дози вакцини: ситуація з коронавірусом в Ізраїлі погіршується щодня

Фото: Associated Press

Тим, хто ще не вакцинувався, планують зробити одразу три щеплення з періодичністю у два тижні між уколами.

В Ізраїлі продовжує зростати кількість інфікованих коронавірусом. За минулу добу там офіційно підтвердили 1411 нових випадків, це на понад 580 заражених більше, ніж було виявлено два дні тому. Також це найвищий показник за останні 4 місяці.

Як пишуть "Вести Израиля", зараз в Міністерстві охорони здоров'я країни точаться дебати щодо третьої дози вакцини. Ізраїльські фахівці загалом підтримують рішення Федерального управління США з нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA) про необхідність робити щеплення третьою дозою вакцини. Цей укол перш за все планують робити літнім людям, але ніяк не можуть вирішити, коли саме слід почати черговий етап вакцинації.

Окрім цього, в ізраїльському міністерстві допускають, що людям, які досі не вакцинувались, будуть вводитися одразу три дози вакцини з перервою по два тижні між щепленням. Таку імунізацію думають запропонувати і молоді.

Наразі в Ізраїлі не думають вводити жорсткий карантин, але посилити масковий режим все ж обіцяють.

Нагадаємо, в Ізраїлі половина з тих, хто захворів на новий і більш небезпечний штам коронавірусу "Дельта", раніше були вакциновані препаратом Pfizer. Від 25 червня там знову введено обов'язкове носіння масок в закритих приміщеннях через зростання захворюваності на COVID-19.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
2383
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація