Офіцер ФСБ пожалівся Саакашвілі на Мєдвєдєва

Підполковник ФСБ Росії Петро Ілюшкін розповів грузинським ЗМІ, як його дитина вмирає через те, що влада не дає йому обіцяну Мєдвєдєвом квартиру.

Підполковник прикордонної служби ФСБ Росії Петро Ілюшкін через грузинські ЗМІ звернувся до лідера Грузії Михайла Саакашвілі з проханням привернути увагу президента Росії Дмитра Мєдвєдєва до проблеми з житлом співробітника спецслужби.

У зверненні, опублікованому на сайті "Грузія Online", росіянин, який мешкає у Ставрополі, вказав на порушення своїм керівництвом постанови суду про надання йому та його родині квартири. Як зазначає Ілюшкін, в результаті його сім'я з дитиною-інвалідом, хворою на ДЦП, фактично опинилася на вулиці.

Підполковник попросив Саакашвілі направити його відкритий лист президентові Росії. Ілюшкін закликав Мєдвєдєва і прем'єр-міністра Путіна виконати дану ними минулого року обіцянку забезпечити всіх військовослужбовців житлом до кінця 2010 року. Як стверджує підполковник, незважаючи на те, що з бюджету було виділено гроші на ці цілі, "чиновники ФСБ всіма силами протидіють політиці держави щодо офіцерів".

В інтерв'ю грузинським ЗМІ офіцер зазначив, що його становище нагадує йому слова Путіна: "Як Путін говорив, що він раб на галерах, так і я зараз - раб на такий галері", - сказав Ілюшкін.

Підполковник підкреслив, що оскільки його родині не дають квартиру, дитина просто гине. А заради неї Ілюшкін, за його словами, готовий на все, окрім порушення закону. Він зазначив, що перш ніж звернутися до Саакашвілі, уважно вивчив статтю Кримінального кодексу РФ про зраду Батьківщині. На думку Ілюшкіна, під жодну статтю його звернення передати листа Мєдвєдєву не підпадає.

Грузинський сайт вже назвав Ілюшкіна новим варіантом "майора Димовського". Колишній міліціонер Олексій Димовський став відомий після розміщення в Інтернеті відеозвернення до Володимира Путіна із закликом навести порядок у правоохоронних органах, яке спровокувало хвилю аналогічних виступів міліціонерів по всій Росії.

Читайте також:

До Грузії втік третій російський солдат

Нове відео Димовського: хамить Мєдвєдєву і називає Путіна бидлом

Саакашвілі: Мєдвєдєв іде, і "поганий хлопчик" Путін повертається

ФСБ розділили на клани "пітерських", "блатних" та "роботяг"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: