Офіцери ВПС: інопланетяни знешкоджують ядерні ракети США і Великобританії

Відставні офіцери запевняють: НЛО з 1948 року займаються деактивацією ядерних зарядів, просто влада замовчує ці факти.

Відставні військовослужбовці ВПС США стверджують, що інопланетяни з 1948 року займаються деактивацією ядерних зарядів США і Великобританії.

Одного разу, кажуть вони, іноземний літальний апарат навіть приземлився на території однієї з баз Військово-повітряних сил Великобританії. Уряди обох країн ретельно приховують інформацію про те, що відбувається.

З цими викриттями виступили шість відставних офіцерів і один колишній призовник. Один з викривачів, відставний капітан Роберт Салас, сказав: "Ми говоримо про непізнані літаючі об'єкти, відомі як НЛО".

Вперше Салас став свідком підозрілих подій 16 березня 1967 на базі ВПС Malmstrom в штаті Монтана. "Я був на чергуванні, коли непізнаний об'єкт прилетів і завис прямо над територією бази. Ракети відключилися - 10 (ядерних) ракет Minuteman. Те ж саме сталося і в іншому місці через тиждень. У цих об'єктів, звідки б вони не з'явилися, сильний інтерес до наших ракет. Я особисто думаю, що вони не з планети Земля ", - розповів він.

Полковник Чарльз Хальт стверджує, що близько 30 років тому бачив НЛО над базою британських ВПС Bentwaters під Іпсвічем. Це одна з небагатьох баз, на яких зберігаються ядерні озброєння. НЛО випускали промені світла в бік бази. Потім Хальт почув по військовому радіозв'язку, що інопланетяни приземлилися в місці зберігання ядерних боєзапасів.

"Я вважаю, що спецслужби як Сполучених Штатів, так і Сполученого Королівства спробували - як тоді, так, втім, і зараз - принизити значимість того, що трапилося на базі Bentwaters, використовуючи добре відпрацьовані методи дезінформації", - сказав Хальт.

Останнє втручання інопланетян в роботу баз зберігання ядерної зброї у США відбулося в 2003 році. Ці та інші дані містяться в показаннях свідків, 120 з яких відправлені у відставку або на пенсію.

Відставні військові збираються надати розсекречену інформацію на підтримку своїх заяв. Вони закличуть владу підтвердити зібрані відомості.

Прес-конференція, яка повинна відбутися в понеділок у Вашингтоні, також проллє світло на затвердження відставного капітана ВПС США Брюса Фенстермахера. Проходячи службу в складі команди забезпечення безпеки в 1976 році, він побачив НЛО у формі сигари, яке зависло над базою ВПС Francis E. Warren, що в штаті Вайомінг.

Читайте також:

Камера спостереження на естонській теплоелектростанції зафіксувала НЛО

Жінку-водія "підрізали" інопланетяни на автомобілі типу Ford

Відомий вчений рекомендував людству покинути Землю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: