Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Офіційний очільник КНДР буде представляти країну на Олімпіаді в Південній Кореї

Кім Чен Ин є її вищим керівником.

Глава президиуму Верховного народного зібрання КНДР Кім Ен Нам очолить делегацію Північної Кореї на зимових Олімпійських іграх в південнокорейському Пхенчхані.

Про це повідомила газета "Нодон сінмун"- орган ЦК Трудової партії Кореї.

Офіційно Кім Ен Нам вважається главою північнокорейської держави, в той час як лідер КНДР Кім Чен Ин є її вищим керівником.

Домовленість про участь спортсменів з КНДР в Олімпіаді і північнокорейських артистів у заходах в рамках ігор була досягнута в ході переговорів між Північчю і Півднем на міністерському рівні.

Сам факт участі, а також високий рівень північнокорейського представництва на Олімпіаді розглядається спостерігачами як можлива ознака того, що в перспективі Пхеньян може піти на відновлення перерваних за його ініціативою переговорів з денуклеаризації Корейського півострова.

ВідеоКНДР та Південна Корея будуть виступати під спільним прапором на відкритті зимових олімпійських ігор

Окрім того, вони погодилися створити першу спільну жіночу хокейну команду. У Пхеньяні обіцяють відправити на змагання 550 делегатів. Серед них майже половина - члени команди підтримки. Зимові Олімпійські Ігри у Південній Кореї триватимуть з 9 до 25 лютого.

КНДР та Південна Корея будуть виступати під спільним прапором на відкритті зимових олімпійських ігор

Нагадаємо, що КНДР і Південна Корея домовилися про те, що вони відправляться на зимові Олімпійські ігри під єдиним прапором.

Залиште свій коментар

Вибір редакції