Офіційно обвинувачений: екс-радник Трампа Флінн зізнався у брехні про стосунки з РФ

Дата публікації
Перегляди
1058
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Посадовець дав неправдиві свідчення агентам ФБР і визнав це.

Спеціальний прокурор Роберт Мюллер оприлюднив офіційне обвинувачення колишньому раднику президента США Дональда Трампа з питань національної безпеки Майклу Флінну. Екс-посадовця звинувачують у брехливих свідченнях щодо втручання РФ в американські вибори.

Зокрема, Фліннові закидають введення в оману слідства стосовно зустрічей із послом Росії в США Сергієм Кисляком. Поведінка тодішнього радника Трампа трактується, як "добровільна та свідома дача брехливих, вигаданих і оманливих заяв" на допитах представниками ФБР.

Майкл Флінн відмовився свідчити у справі ймовірного втручання РФ у президентські вибори США

Майкл Флінн відмовився свідчити у справі ймовірного втручання РФ у президентські вибори США

Флінн у суді визнав, що ці звинувачення справедливі, бо він дійсно давав неправдиві свідчення про свої контакти з Росією. Радник Трампа зізнався, що обговорював із послом РФ питання санкцій, хоч не мав на це жодних повноважень, а потім приховав зміст цієї розмови.

Як уже повідомлялося, один із найбільш наближених донедавна до президента США Дональда Трампа радників Майкл Флінн, який мав викриті зв'язки з російським і турецьким урядами, почав працювати зі слідством на чолі зі спецпрокурором Робертом Мюллером. Про це пише The New York Times. "Адвокати Майкла Флінна – колишнього радника з питань національної безпеки президента Трампа – нещодавно повідомили юристів президента, що вони більше не можуть обговорювати питання, пов'язані з розслідуванням спецпрокурора", - зауважується в публікації із посиланням одразу на чотири джерела, ознайомлені зі справою. Флінн подав у відставку з посади радника глави Білого дому в лютому. У своїй заяві на звільнення він вказав, що "не повністю поінформував віце-президента Майка Пенса та інших про свої розмови з послом Росії". Ця відставка стала наслідком оприлюдненої в ЗМІ інформації про його таємні зустрічі з російським дипломатом.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1058
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація