Офіційно: США закликають робити третє COVID-щеплення через вісім місяців після вакцинації

Дата публікації
Перегляди
1705
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Офіційно: США закликають робити третє COVID-щеплення через вісім місяців після вакцинації

Фото: Associated Press

За словами Байдена, це "найкращий спосіб захистити себе від нових варіантів" коронавірусу.

Центри США з контролю та профілактики захворювань (CDC) у середу, 18 серпня, оголосили про намір вакцинувати американців третьою дозою COVID-19.

Про це повідомляє The Associated Press.

Зазначається, що громадян закликатимуть отримати бустерну дозу через вісім місяців після другої ін'єкції препаратом від Pfizer або Moderna.

Очікується, що ревакцинувати охочих у США розпочнуть від 20 вересня. Пріоритет нададуть мешканцям будинків для людей похилого віку, медичним працівникам та особам із хронічними хворобами.

"Наш план - захистити американський народ, щоб випередити цей вірус", - заявила директорка CDC Рошель Валенскі під час презентації досліджень щодо зниження ефективності вакцин на тлі поширення нових COVID-штамів.

За словами представників охорони здоров’я, люди, які отримали одноразову вакцину від Johnson & Johnson, також, ймовірно, потребуватимуть додаткового щеплення, однак дослідження компанії ще не завершені.

Водночас, перш ніж американців почнуть щепити третьою дозою вакцини від коронавірусу, Адміністрації з питань харчових продуктів та медикаментів і консультативній групі CDC необхідно буде оцінити безпеку та ефективність такого заходу.

"Ми несемо відповідальність за максимальний захист, - вказав президент США Джо Байден, додавши, що додаткові дози - це також "найкращий спосіб захистити себе від нових варіантів, які можуть виникнути".

Нагадаємо:

  • Американська компанія Moderna заявила, що тим, хто пройшов повний курс вакцинації, необхідно буде через пів року зробити третє щеплення від коронавірусу. Це зможе забезпечити імунітет від нових штамів.
  • У Pfizer також наполягають на необхідності третьої дози своєї COVID-вакцини. За даними виробника, ефективність препарату знижується з 96,2% до 84% через чотири-шість місяців після отримання другої дози.
  • Тим часом голова Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Гебреєсус закликає встановити мораторій бустерних доз вакцин проти коронавірусу до кінця вересня поточного року. Це повинно розв’язати питання нестачі препаратів у країнах з низьким рівнем щеплення.

Новини світу: Сполучені Штати пропонуватимуть щепитися третьою дозою вакцин "Пфайзер" і "Модерна"

Новини світу: Сполучені Штати пропонуватимуть щепитися третьою дозою вакцин "Пфайзер" і "Модерна"

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
1705
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація