Офіс Байдена пояснив його заяву про готовність США силою знищити "Ісламську державу"

Слова американського віце-президента не означають початку нової війни.

Офіс віце-президента США Джо Байдена поширив роз'яснення з приводу його заяви про те, що США і Туреччина готові до військового вирішення конфлікту в Сирії. В канцелярії підкреслили, що наразі не йдеться про завершення дипломатичних зусиль і перехід до воєнних дій.

"Віце-президент мав на увазі, що навіть у той момент, коли ми шукаємо політичне рішення громадянської війни в Сирії, ми одночасно шукаємо військове вирішення проблеми ІД", - пояснили в офісі Байдена.

Сам Байден у Стамбулі заявив, що Америка готова вдатися до військової операції зі знищення терористичного угруповання "Ісламська держава".

Низка західних ЗМІ інтерпретувала слова віце-президента як заяву про готовність Вашингтона вирішувати конфлікт у Сирії військовим шляхом.

Нагадаємо, що Сирія кілька років потерпає від бойовиків так званої "Ісламської держави".

Наразі для боротьби із ними країни коаліції та окремо російська авіація обстрілюють територію багатостраждальної держави.

Сили міжнародної коаліції, які об'єдналися для боротьби із бойовиками, нещодавно повідомили, що знищили в Сирії та Іраку за півтора року 22 тисяч терористів угруповання.

Однак, стосовно діяльності російської  авіації у небі над Сирією, то дуже часто з'являються повідомлення, що обстріли ведуться на територіях, де бойовики "ІД" взагалі не були раніше помічені.

Навпаки, часто від обстрілів росіян потерпає сирійська опозиція, яка протистоїть як бойовиками "ІД", так і режиму президента Сирії Башара Асада, та мирні громадяни.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: