Перейти до змісту
Офіційно: літак Качинського заходив на посадку тільки один раз

Офіційно: літак Качинського заходив на посадку тільки один раз

Російська авіаційна влада закликала не довіряти повідомленнями джерел про розслідування причин катастрофи під Смоленськом.

Голова Міждержавного авіаційного комітету Росії Тетяна Анодіна спростувала інформацію про те, що Ту-154, який розбився під Смоленськом, заходив на посадку кілька разів.

Голова МАК звернулася до ЗМІ з проханням не довіряти повідомленнями джерел про розслідування причин катастрофи під Смоленськом. За її словами, технічна комісія комітету буде регулярно надавати інформацію про хід розслідування.

Раніше повідомлялося, що літак з польською делегацією та президентом Лехом Качинським на борту розбився під час третьої чи четвертої спроби зайти на посадку в умовах сильного туману. Лайнер зачепився крилом за верхівки дерев і не долетів до злітно-посадкової смуги кілька сотень метрів.

На борту літака перебували 96 людей: 88 пасажирів і вісім членів екіпажу. Ніхто не вижив.

Як найбільш імовірна причина катастрофи розглядається помилка пілотів. Вони допустили заборонене в таких погодних умовах зниження, а після цього не змогли вирівняти літак, оскільки не врахували особливості даної моделі. Експерти вважають, що в останні секунди польоту врятувати лайнер вже було неможливо.

Зараз у Міждержавному авіаційному комітеті займаються розшифровкою бортових самописців Ту-154. До роботи залучені фахівці Міноборони Росії і технічні експерти з Польщі.

За деякими даними, під час розшифровки "чорних скриньок" фахівці не знайшли жодних доказів того, що президент Качинський нібито наказав пілотам сідати попри погану видимість.

Похорони Леха Качинського і його дружини Марії пройдуть у Варшаві в неділю, 18 квітня. У жалобній церемонії візьмуть участь більшість керівників європейських країн, Росії та США.

Читайте також:

Екіпаж Ту-154 не отримував від Качинського вказівок про посадку

Екіпаж літака Качинського за 5 секунд до катастрофи знав про її неминучість

Жириновський звинуватив Росію в аварії Ту-154 під Смоленськом

Російські диспетчери: Ту-154 сідав під Смоленськом без дозволу

Відео Аварія літака Качинського

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин