Оголошення вироку Ходорковському перенесено на 27 грудня

Ключова новина - яке покарання Ходорковському і Лебедєву призначить московський суд - скоріш за все, стане відома лише у новому році.

Оголошення вироку в другій справі бізнесменів Михайла Ходорковського і Платона Лебедєва перенесено на 27 грудня.

Відповідне оголошення з'явилося на дверях Хамовничеського суду Москви. Жодних пояснень з боку суду щодо цього не було.

Раніше оголошення вироку було заплановано на середу, 15 грудня. Захисту обвинувачених про перенесення не повідомили.

Очікувалося, що оголошення вироку триватиме не менше тижня. Таким чином, ключову новину - яке покарання Ходорковському і Лебедєву призначить суддя Віктор Данілкін - громадяни дізналися би перед новорічними канікулами. Тепер, судячи з усього, це станеться вже в новому році, коли люди повернутися до роботи.

Колишнього главу компанії ЮКОС Михайла Ходорковського і колишнього главу МЕНАТЕП Платона Лебедєва прокуратура звинувачує у розкраданні понад 200 мільйонів тонн нафти і відмиванні виручки з її продажу.

Державне обвинувачення вимагає для підсудних 14 років колонії з відліком від 2003 року, коли вони були заарештовані у першій справі про шахрайство і ухилення від сплати податків.

Сам колишній власник ЮКОСа, виступаючи з останнім словом у суді, заявив, що готовий померти у в'язниці, якщо буде потрібно. "Я людина ідеї. Мені, як і будь-кому, важко жити у в'язниці і не хочеться тут померти. Але якщо треба, я готовий... Моя віра, вона вартує мого життя. І, думаю, я це довів", - сказав він.

Багато експертів на Заході досі вважають справу ЮКОСа політично мотивованою, однак російська влада це категорично заперечує. Водночас нещодавно прем'єр-міністр Володимир Путін, відповідаючи на питання журналістів, розмірковував про те, що Ходорковський не тільки здійснював економічні злочини, але і міг бути причетним до вбивств.

Читайте також:

Рок-музиканти попросили у Мєдвєдєва справедливого суду для Ходорковського

Ходорковський виступив з останнім словом - він готовий померти за віру

Адвокат Ходорковського запідозрила, що проти нього готують третю справу

Ходорковський передбачив швидкий крах путінської системи

ВідеоОголошення вироку Ходорковському перенесено на 27 грудня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: