Охоплені вогнем танкери в Керченській протоці перебувають під санкціями США

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Підставою для введення санкції стало постачання суднами нафти до Сирії.

Танкери "Маестро" і "Канді", які спалахнули в Керченській протоці, перебувають під санкціями США за постачання нафти до Сирії.

Про це заявив перший заступник голови Російської профспілки моряків Ігор Ковальчук, пише ТАСС.

"Ці судна перебувають у списку санкцій [списку санкцій США від листопада 2018 року], і там вони вказані як судна, які брали участь у <...> поставках нафтопродуктів до Сирії", - розповів він.

За даними Міжнародної федерації транспортних робітників, танкери, що горять в Чорному морі, найімовірніше, належать суднам з IMO 8810700 та 9005479.

Зазначимо, у списку суден, які постачали нафту до Сирії, вказується Maestro під номером 8810700 (видається Міжнародною морською організацією під час будівництва і ніколи не змінюється) та Venice з номером 9005479.

Водночас, за даними відкритого порталу MarineTraffic, судно Venice з таким номером після 26 грудня 2018 року було перейменоване на Candy.

Нагадаємо, у понеділок, 21 січня, на двох суднах у Керченській протоці виникла пожежа. Всього в екіпажі двох суден, за попередньою інформацією, входили близько 30 моряків - громадяни Туреччини та Індії. Пожежа сталася на борту танкерів "Канді" і "Маестро", які ходять під прапором Танзанії. Вони перебували в нейтральних водах.

Пізніше повідомлялося, що внаслідок пожежі на двох суднах у Керченській протоці загинули 14 людей. Ще п'ятеро вважаються зниклими безвісти.

Залиште свій коментар

Вибір редакції