Охорона Букінгемського палацу грала у покер та продавала порнографію

Колишній охоронець королеви Єлизавети ІІ, якого судять за шахрайство, розповів про подробиці служби в Букінгемському палаці.

Пол Пейдж
Daily Telegraph
Пол Пейдж зізнався, що охоронці королеви торгували порно та грали в покер
У Великобританії колишній офіцер охорони королеви Єлизавети II, якого звинуватили у шахрайстві, заявив на суді, що його колеги грали в покер, а також купували і продавали порнографічні матеріали, працюючи в Букінгемському палаці.

Пол Пейдж, який, як передбачається, обдурив колег і привласнив їх заощадження, описав свою роботу як "легке життя". 38-річний батько п'ятьох дітей також звинувачується в залякуванні та погрозах помститися жертві, яка повідомила в поліцію про його злочини в період між 1 січня 2003 року і 30 березня 2007 року. 42-річна дружина Пейджа, Лаура була звинувачена у співучасті, проте була виправдана 26 червня.

Як стверджує Пейдж, в королівській охороні був один офіцер, який продавав порно. Він одержував матеріали з Голландії і торгував ними серед своїх колег - всі учасники операцій знаходилися при виконанні службових обов'язків. За словами Пола Пейджа, всі знали про це, але ніхто нічого не казав. Також, за слвоами Пейджа, офіцери грали в покер на гроші під час несення служби.

Наближені королеви дивилося на охоронців як "необхідне зло", чекаючи, що вони закриють очі на злочини в палаці. Йдеться, наприклад, про випадки домашнього насильства серед придворних, бійки та зловживання спиртним. Як пояснив офіцер, деякі члени королівського двору дивляться на охорону, як на представників нижчого стану.

Що ж стосується їх високої платні, то це пояснюється тим, що безпека в Букінгемському палаці повинна підтримуватися на високому рівні. Охоронці королеви одержують суму, еквівалентну 100-120 тис. доларів на рік.

Читайте також:

Рада встановила: Луценко сварився з німецькою поліцією тверезим

Берлусконі: я ніколи не платив за секс

В Британії оголосили конкурс компромату на членів парламенту

Шофер Єлизавети II продав секрети королеви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: