Охорона ізраїльського суховантажу відбила атаку піратів

Cудно Africa Star було атаковане піратами, які намагалися підібратися до судна на швидкісному катері.

Вантажне судно Africa Star, яке належить ізраїльській компанії морських перевезень ЦІМ, що знаходиться на шляху до Момбаси, Кенія, було атаковане піратами в 350 морських милях від узбережжя Джібуті.

Пірати намагалися підібратися до судна на швидкісному катері, обстрілюючи Africa Star із стрілецької зброї. Ізраїльські охоронці відкрили вогонь у відповідь, зумівши відігнати нападників. Інформації про постраждалих не надходило. Судно продовжує рухатися в порт призначення.

У квітні минулого року Africa Star вже піддавалася атаці піратів. Судно було обстріляно, проте у результаті пірати відмовились від спроби захоплення після того, як в небі з'явився військовий літак.

Відзначимо, що два дні тому сомалійські пірати захопили суховантаж Frigia, що належав турецькій компанії і йшов під прапором Мальти. Суховантаж був захоплений на шляху з Ашдода в Таїланд з вантажем поташу на суму в 10 мільйонів доларів, що належав компанії "Хімікалії ле-Ісраель". Екіпаж захопленого суховантажу складають 19 турецьких матросів і два українські моряки.

У середу, 25 березня, стало відомо про перший випадок смерті пірата від рук охоронців судна: у ході запобігання атаки сомалійських піратів на вантажне судно Almezaan, що йшло в Могадішо під панамським прапором, вперше був убитий один з нападаючих. Вогонь по піратах відкрила команда приватних охоронців, найнята власниками корабля.

Викликані до місця події моряки ЄС виявили там три піратських човни та взяли в полон шістьох нападників, а також тіло вбитого пірата.

Нагадаємо, що влітку минулого року в Ізраїлі відкрилися перші в світі курси з підготовки фахівців з боротьби з морським піратством. У ході курсу охоронців навчають тактиці та стратегії захисту морських суден, що використовується ізраїльськими військово-морськими силами, способів збору інформації про наміри піратів до виходу судна в море, способам відбиття атаки на судно і її запобігання.

Ізраїльські охоронці і охоронці користуються великим попитом в усьому світі. Останнім часом все більше ізраїльтян, які мають досвід реальних бойових дій, надходять на службу на морські судна в якості охоронців.

Так, в кінці квітня 2009 року ізраїльські охоронці відбили атаку піратів на італійський круїзний лайнер Melody, на борту якого знаходилися 991 пасажир і 536 членів екіпажу.

Читайте також:

Приватна охорона вперше застрелила сомалійського пірата, захищаючи судно

Сомалійські пірати помилково атакували судно ВМС Нідерландів

Сомалійські пірати почали захоплення на суші

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: