Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Жінка влаштувала німий протест проти кандидата в президенти.

56-річну мусульманку Роуз Хамід вигнали з зустрічі кандидата в президенти США Дональда Трампа, яка відбувалася у Південній Каліфорнії.

Як повідомляє Daily Mail, жінка прийшла на захід у ісламському головному уборі та футболці "Салам, я прийшла з миром". Проте, коли Трамп почав говорити свої припущення про зв'язок біженців з Сирії із терористичною "Ісламською Державою", жінка встала зі свого стільця і стояла у німому протесті за спиною політика. Охорона вивела Хамід із зали. Так само вигнали ще кількох противників одіозного кандидата.

Ті ж, хто підтримує антиісламську політику, тримали у руках плакати із надписом "мовчазна більшість підтримує Трампа".

7 грудня Трамп закликав до "повної заборони всім мусульманам в'їжджати в США до тих пір, поки спецслужби не зрозуміють, що відбувається". На початку жовтня Трамп пообіцяв вислати з Сполучених Штатів всіх сирійських біженців у разі, якщо він стане президентом.

Він і раніше пов'язував терористичні прояви і віросповідання. Наприклад, у листопаді як відповідну міру на теракти в Парижі він запропонував "серйозно обміркувати" закриття мечетей в країні.

Його випади обурили громадськість - у Британії запропонували закрити в'їзд Трампу, Шотландський університет позбавив політика ступеня, а підтримав одіозного кандидата російський президент Володимир Путін.

Залиште свій коментар

Вибір редакції