Охоронець Мєдвєдєва подряпав обличчя жінці з Беслана

Під час візиту президента РФ до Беслана, де 5 років тому сталвся теракт в школі, охоронці не пропустили до Мєдвєдєва потерпілих жінок та нагрубили їм.

Під час візиту президента Росії Дмитра Мєдвєдєва до Північної Осетії 8 серпня представникам Всеросійської громадської організації "Голос Беслана" не дозволили зустрітися з главою держави і передати йому листа.

При цьому охорона Мєдвєдєва подряпала обличчя однієї з жінок, яка хотіла передати послання президентові, і погрожувала "розстріляти" авторів листа, повідомляється на сайті організації.

У так і не переданому листі зазначалося: "Йде п'ята річниця бесланскої трагедії. Просимо вас про зустріч з потерпілими з питань розслідування теракту, закону про статус жертв терактів".

Вже після від'їзду президентського кортежу один із співробітників служби безпеки глави держави запитав у бесланських жінок: "Навіщо ви хотіли зустрітися з президентом?". Одна з них відповіла, що немає розслідування теракту, нікого не покарали, і про це хочуть сказати президентові.

На що охоронець, за словами представників громадської організації, відповів наступне: "А що, вам мало дали? Гроші ж вам дали, що ще хочете? Чому ви не скинулися і не найняли одного кілера, замість того аби бігати за президентом з листами?".

Представники "Голосу Беслана" заперечили йому: "Хочемо згідно із законом". На що охоронець, дивлячись на матір однієї з загиблих в Беслані дітей, додав по-осетинськи: "Чим таких, як ви, менше буде, тим для Осетії краще".

Слідство у справі про теракт в північноосетинському місті Беслан йде вже п'ятий рік. 1 вересня 2004 року група терористів захопила 1128 заручників в школі №1 Беслана. В результаті теракту загинули 186 дітей і 148 дорослих, поранення отримали 728 бесланців і 55 співробітників силових структур.

При штурмі будівлі школи булов 12 працівників спецслужб і одного місцевого жителя, що допомагав звільняти заручників. При цьому досі невідомо, скільки насправді було терористів в Беслані та хто вони такі. Засуджений за цей теракт був лише єдиний бойовик, що вижив за офіційною версією, - Нурпаша Кулаєв.

У вересні минулого року організація "Голос Беслана" зажадала міжнародного розслідування теракту в Беслані. У керівництві організації підкреслили, що рішення звернутися до міжнародного співтовариства було прийняте у зв'язку з відсутністю об'єктивного розслідування в Росії і відмовою слідства притягнути до кримінальної відповідальності високопоставлених чиновників РФ.

Читайте також:

Дмитро Мєдвєдєв зізнався в убивстві Барона

Мєдвєдєв пообіцяв помститися Грузії за напад на Південну Осетію

Мєдвєдєв: НАТО не повинне затягувати до себе нові держави

Європа відчитала Мєдвєдєва за відвідини Південної Осетії
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: