Окрім ваххабіта Раздобудька, у справі про теракт у "Домодєдово" шукають ще 9 людей

Спецслужби Москви уже впевнені, що терорист-смертник, що підірвався в аеропорту, був вихідцем з Кавказу, а от чи люди, які допомагали йому, теж із Кавказу, поки не повідомляється.

У розшук у справі про теракт в "Домодєдово" оголошено "майже 10 осіб". Про це повідомило джерело в спецслужбах.

За його словами, терорист-смертник, що підірвався в аеропорту, був вихідцем з Кавказу.

 ВІДЕО МОМЕНТУ ВИБУХУ В "ДОМОДЄДОВО"

Разом з цим джерело підтвердило, що одне з орієнтувань складене на людину з прізвищем Раздобудько. Він був членом угрупування "Ногайський джамаат", що діяло на території Ставропілля. Нібито саме він відправив до Москви двох смертниць, одна з яких випадково підірвалася 31 грудня 2010. Ким є інші люди, оголошені в розшук, невідомо.

Теракт в "Домодєдово" смертник влаштував 24 січня. У результаті вибуху загинули 35 людей, більше 150 були поранені. Серед загиблих – українська письменниця – Ганна Яблонська.

Відразу після вибуху з'явилася версія про кавказький слід. Крім того, повідомлялося, що в розшук оголошені троє чоловіків, однак про їхні національності відомостей не надходило.

Що стосується самого смертника, то відразу після теракту джерела агентств в спецслужбах повідомляли про неслов'янську зовнішність терориста.

Згодом стало відомо, що вибуховий пристрій привів в дію європеєць 30-40 років. У ЗМІ з'явилася фотографія його відірваної голови.

Все про теракти в "Домодєдово" читайте тут.

Читайте також:

Смертник у "Домодєдово" підірвав себе з криком: "Я вас всіх вб'ю!"

Історія найгучніших терактів на транспорті 

Ганна Яблонська, яка загинула в "Домодєдово", боялась польотів і мріяла про другу дитину

ВідеоНаслідки теракту у "Домодєдово"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: