Окруашвілі йде з політики

Екс-міністр оборони Грузії йде з політики, проте його прихильники готують масові акції протесту.

Колишній міністр оборони Грузії Іраклій Окруашвілі йде з політики.

Про це на брифінгу заявив його однодумець по політичній організації "За єдину Грузію" Костянтин Гунцадзе. 

"Виходячи зі становища, що склалося, на даному етапі Іраклій Окруашвілі піде з політики. Ми, його друзі заявляємо, що по-людськи добре розуміємо його моральний стан і жодних претензій до нього не маємо", - сказав Гунцадзе. 

Напередодні пізно увечері соратники Окруашвілі побували у нього в квартирі, щоб з'ясувати його подальші плани і отримати роз'яснення щодо скандального допиту в Генпрокуратурі Грузії. Після зустрічі особи, наближені до колишнього міністра не зробили ніяких заяв і повідомили журналістів тільки про те, що Окруашвілі перебуває у важкій фізичній і моральній формі. 

"Наша політична команда продовжує з подвоєною силою методично виконувати поставлені цілі", - сказав Гунцадзе, відзначивши, що рух "За єдину Грузію" разом з іншими опозиційними силами 2 листопада "дасть гідну відповідь цій аморальній владі". 

Об'єднана грузинська опозиція обіцяє владі провести 2 листопада перед будівлею парламенту Грузії в Тбілісі грандіозний, за словами її представників, "небачених масштабів" мітинг.

Для організації масового виступу представники об'єднаної опозиції періодично відвідують регіони Грузії та зустрічаються з місцевим населенням. Головною вимогою опозиції є призначення парламентських виборів навесні 2008 року.
 
До складу об'єднаної опозиції входять десять великих і малих політичних організацій. 

Нагадаємо, наприкінці вересня в ефірі телеканала "Імеді" Окруашвілі виступив зі скандальними звинуваченнями на адресу влади Грузії. За два дні після "викривальних" заяв Окруашвілі був заарештований. Його звинуватили в здирництві, відмиванні грошей і перевищенні повноважень під час перебування на посаді міністра оборони.
 
Пізніше Окруашвілі відмовився від усіх своїх звинувачень на адресу президента країни Михаїла Саакашвілі та був відпущений з-під варти під заставу в 6 мільйонів доларів.

ВідеоГрузинська опозиція

ВідеоЧим можна зламати людину?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: