Окруашвілі можуть дати політичний притулок

Сьогодні МВС Німеччини розгляне питання про можливе надання політичного притулку екс-міністрові оборони Грузії Окруашвілі.

"Ми представили німецькій стороні всю документацію, яка підтверджує неможливість екстрадиції Окруашвілі до Грузії, а також внесли заяву про надання йому політичного притулку", - розповіла адвокат Окруашвілі, повідомляє телекомпанія „Руставі-2”.

Адвокат Ека Беселія відзначила, що, згідно з німецьким законодавством, якщо затриманий представить безперечні документи, які підтверджують, що в своїй країні він піддається політичному, релігійному або расовому переслідуванню, йому тимчасово, на три роки, надається право на проживання в Німеччині.

"Рішення про можливе надання Іраклієві Окруашвілі політичного притулку може бути прийнято протягом найближчих днів", - сказала Ека Беселія.

Як повідомлялося, Іраклій Окруашвілі звернувся до німецької влади з проханням надати йому політичний притулок.

Соратники Іраклія Окруашвілі просять міжнародне співтовариство не допустити екстрадиції екс-міністра оборони з Німеччини до Грузії. Вони зустрілися з послом Німеччини в Грузії Патріцією Флор і виклали їй власне бачення ситуації.

Раніше свої побоювання висловив кандидат на посаду президента країни, лідер Лейбористської партії Шалва Нателашвілі: "Видача Німеччиною Грузії колишнього міністра оборони Іраклія Окруашвілі поставить його життя під загрозу".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: