Окруашвілі не залишав Грузії

Адвокат Іраклія Окруашвілі спростувала повідомлення ЗМІ про його від'їзд із Грузії.

Колишній міністр оборони Грузії Іраклій Окруашвілі не залишав країни.

Про це повідомила адвокат Окруашвілі Єкатерина Беселія, спростовуючи інформацію про від'їзд її клієнта з країни.

"Він тут. Говорили про дещо. Мені здалося, що він неадекватний", - сказала адвокат журналістам після відвідин Окруашвілі в його квартирі в Тбілісі.

Нагадаємо, раніше грузинське агентство "Пірвелі" з посиланням на охоронців Іраклія Окруашвілі повідомило про те, що він залишив Грузію о шостій ранку у вівторок, відразу після звільнення із в'язниці.

Прикордонна поліція Грузії відмовилася повідомити про те, чи залишив колишній урядовець країну.

"Закон забороняє видавати подібну інформацію. Відомості про те, хто залишив територію Грузію, ми видаємо тільки слідчим органам - МВС і Генеральній прокуратурі", - сказала РИА Новости начальник прес-служби прикордонної поліції МВС Грузії Лела Мчедлідзе.

Голова адміністрації МВС Грузії Шота Хизамішвілі повідомив РИА Новости про те, що не має у своєму розпорядженні інформації про те, що Окруашвілі виїхав. "Людина, звільнена під заставу, не має права залишати країну", - сказав він.

Генпрокуратура Грузії заявила, що вивчає інформацію про можливий від'їзд Окруашвілі з країни. Що стосується законності таких дій, то це залежить від угоди, яку уклали суддя і звинувачуваний під час судового процесу, в ході якого він був звільнений під заставу, сказала агентству представниця прес-служби Генпрокуратури Грузії.

Нагадаємо, Окруашвілі під заставу в 6 мільйонів доларів був звільнений із в'язниці незабаром після того, як відмовився від своїх звинувачень на адресу президента Грузії Михаїла Саакашвілі. Екс-міністр звинувачувався у здирництві, відмиванні грошей, зловживанні службовими повноваженнями та службовій халатності.

Минулої ночі Окруашвілі сплатив заставу і був звільнений із в'язниці номер 7 міста Тбілісі. За словами нового адвоката екс-міністра Гіві Папуашвілі, Окруашвілі вніс заставу частково грошима, частково нерухомістю.

Ситуацію із Окруашвілі прокоментував грузинський бізнесмен Бадрі Патаркацишвілі, який наразі перебуває в Лондоні. Як повідомляє телекомпанія "Імеді", він заявив, що нічого не знає про політичні плани екс-міністра оборони.

Телекомпанія "Руставі-2" 8 жовтня повідомила, що Патаркацишвілі залишив Грузію відразу після заяви Окруашвілі про те, що він координував свої політичні цілі з бізнесменом. Телекомпанія повідомила також, що Патаркацишвілі раніше зробив у російських ЗМІ заяви про те, що збирається прийти в політику.

За інформацією агентства "Новості-Грузія", Патаркацишвілі дав ексклюзивне інтерв'ю агентству "Інтерпресс-ньюс" (яке раніше належало бізнесмену), де назвав інтерпретацію причин його вчорашнього від'їзду до Лондона несерйозною.

Патаркацишвілі уточнив, що в нього була призначена ділова зустріч у Лондоні ще кілька тижнів тому.

"Патаркацишвілі повідомив про те, що його літак за розкладом повинен був вилетіти об 11.00 ранку в понеділок, але виліт був затриманий на декілька годин. В той час, коли напередодні була поширена інформація про те, що Іраклій Окруашвілі дав свідчення Генпрокуратурі, літак бізнесмена був уже в повітрі", - повідомляє "Імеді".

Бадрі Патаркацишвілі
Lenta.ru
Бадрі Патаркацишвілі нічого не знає про політичні плани Окруашвілі.
За словами Патаркацишвілі, у нього свій графік зустрічей, і він діє відповідно до особистих ділових планів. "Тому я вважаю недоречним штучно створений ажіотаж", - заявив бізнесмен і повідомив, що збирається повернутися до Тбілісі 9 жовтня.

Відповідаючи на питання про те, як він пояснить свідчення Окруашвілі, які були представлені напередодні Генпрокуратурою у вигляді відеозапису, Патаркацишвілі помітив, що не "хоче коментувати цю тему, оскільки поведінка і психологічний стан Окруашвілі, як стало йому відомо, незрозумілі навіть для матері колишнього міністра оборони". "Хоча я радий, що Окруашвілі вже на волі", - сказав бізнесмен.

Він також спростував інформацію про те, що Окруашвілі, перш ніж зробити публічну заяву про плани влади Грузії ліквідувати Патаркацишвілі, консультувався з бізнесменом.

ВідеоОкруашвілі вдома і трошки неадекватний

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: